Kounia bella
Anek
Βιβλίο
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 105 από 191 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Δωδεκανήσου (1η φάση)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο29/10/2215:000-3 α.α.
2.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση)ΡΟΔΟΣ Γ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο05/11/2212:30
3.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή06/11/2215:004-0
4.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή13/11/2214:454-1
5.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση)ΟΡΦΕΑΣ 4 - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2212:30
6.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/11/2214:452-1
7.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή27/11/2214:454-2
8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή04/12/2212:00
9.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή04/12/2214:151-4
10.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή18/12/2212:003-4
11.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή15/01/2316:300-0
12.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (2η φάση)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2312:30
13.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή22/01/2313:455-2
14.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή29/01/2317:300-1
15.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή05/02/2315:002-1
16.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΤΗΛΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
17.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
18.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
19.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
20.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
21.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
22.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣ
23.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
24.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
25.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ
26.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
27.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ