ΠΑΟΚ ΚΩ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (1η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 23/09/23 | 12:30 | 1-4 |
2. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (2η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 01/10/23 | 13:30 | 3-1 |
3. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (3η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 07/10/23 | 12:30 | 0-4 |
4. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (1η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 15/10/23 | 11:00 | |
5. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (1η φάση) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 15/10/23 | 12:00 | |
6. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (4η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 15/10/23 | 13:30 | 4-1 |
7. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (5η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 21/10/23 | 12:30 | 4-3 |
8. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 11:45 | 0-3 |
9. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (6η αγ.) | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 29/10/23 | 13:30 | 7-1 |
10. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (1η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:30 | 3-0 α.α. |
11. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 11:00 | |
12. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (2η φάση) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 12:00 | |
13. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (8η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | 1-1 |
14. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (6η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:30 | 6-1 |
15. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 12/11/23 | 11:30 | 2-4 |
16. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (2η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 12/11/23 | 11:30 | 8-1 |
17. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος Νήσων (1η φάση) | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Τετάρτη | 15/11/23 | 14:30 | 0-4 |
18. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (5η αγ.) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΛΑΚΚΙ | Παρασκευή | 17/11/23 | 13:30 | 2-6 |
19. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (3η αγ.) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΛΑΚΚΙ | Παρασκευή | 17/11/23 | 15:45 | 1-3 |
20. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (3η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 3 - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 19/11/23 | 10:45 | |
21. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:45 | |
22. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (9η αγ.) | ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | Ε.Α.Κ. | Τρίτη | 21/11/23 | 13:30 | 4-0 |
23. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (4η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 11:00 | 2-1 |
24. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (4η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 4-2 |
25. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (10η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Τρίτη | 28/11/23 | 17:00 | 1-2 |
26. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (16η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 02/12/23 | 14:45 | 3-2 |
27. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (14η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 02/12/23 | 16:30 | 2-0 |
28. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (11η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 03/12/23 | 18:00 | 3-0 |
29. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (12η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 2-2 |
30. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (13η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΩ | Ε.Α.Κ. | Πέμπτη | 14/12/23 | 13:00 | 6-0 |
31. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (14η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Τετάρτη | 20/12/23 | 14:45 | 2-4 |
32. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (6η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 0-1 |
33. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (15η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Τρίτη | 09/01/24 | 16:30 | 1-1 |
34. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος Νήσων (2η φάση) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Πέμπτη | 11/01/24 | 15:00 | 0-2 |
35. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:45 | 2-2 |
36. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (16η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΒΑΤΙΟΥ | Τρίτη | 16/01/24 | 12:45 | 1-0 |
37. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (5η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 1-2 |
38. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (3η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | |
39. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (4η φάση) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 | |
40. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (7η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΠΥΛΙΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 0-3 α.α. |
41. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (7η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 27/01/24 | 20:30 | 3-0 |
42. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (18η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Τρίτη | 30/01/24 | 13:00 | 4-0 |
43. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (7η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:30 | 2-0 |
44. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (19η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 04/02/24 | 12:15 | 1-1 |
45. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (10η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 04/02/24 | 16:00 | 8-0 |
46. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (20η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τρίτη | 13/02/24 | 13:00 | 2-1 |
47. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (21η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 17/02/24 | 13:00 | 0-4 |
48. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (11η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 17/02/24 | 18:30 | 4-2 |
49. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (11η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Πέμπτη | 22/02/24 | 16:45 | 3-7 |
50. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (22η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 24/02/24 | 19:30 | 4-1 |
51. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 11:15 | 2-1 |
52. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (9η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Τετάρτη | 28/02/24 | 15:30 | 1-0 |
53. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (4η φάση) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 10:00 | |
54. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (5η φάση) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | |
55. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (8η αγ.) | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 13:00 | 0-3 α.α. |
56. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (24η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 09/03/24 | 13:00 | 2-1 |
57. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 17/03/24 | 10:45 | 3-2 |
58. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (2η αγ.) | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 17/03/24 | 12:00 | 0-2 |
59. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (25η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΛΑΡΔΟΥ | Πέμπτη | 21/03/24 | 12:30 | 4-0 |
60. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:00 | 4-1 |
61. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (12η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 1-2 |
62. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (26η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 0-3 |
63. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (9η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 30/03/24 | 18:00 | 1-0 |
64. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (5η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | |
65. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (6η φάση) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | |
66. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (27η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Τρίτη | 02/04/24 | 13:00 | 6-0 |
67. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (15η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Τετάρτη | 03/04/24 | 20:00 | 0-2 |
68. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (15η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Πέμπτη | 04/04/24 | 18:00 | 0-3 |
69. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (28η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 06/04/24 | 12:30 | 2-1 |
70. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (BRONZE)-ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (1η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 07/04/24 | 10:45 | 1-3 |
71. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (17η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Πέμπτη | 11/04/24 | 21:30 | 6-3 |
72. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (22η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΠΥΛΙΟΥ | Παρασκευή | 12/04/24 | 20:00 | 6-1 |
73. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (7η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:00 | |
74. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (6η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | |
75. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (29η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 15:00 | 2-1 |
76. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (22η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | |
77. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγ.) | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Τρίτη | 23/04/24 | 13:00 | |
78. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (16η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | |
79. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (23η αγ.) | ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΠΑΟΚ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
80. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (3η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
81. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (13η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
82. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (14η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
83. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (17η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | |||||
84. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (18η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
85. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (20η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | |||||
86. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (21η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | |||||
87. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (1η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
88. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (12η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
89. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (13η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | 0-3 | ||||
90. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (17η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | |||||
91. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (18η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | |||||
92. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (19η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | |||||
93. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (20η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | 00/00/00 | 00:00 |