Kounia bella
Βιβλίο
Anek
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 76 από 191 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (1η αγ.)ΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή13/11/2211:454-1
2.Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος Νήσων (1η φάση)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη16/11/2215:301-2
3.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (3η αγ.)ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΛΕΙΨΩΝΚυριακή27/11/2210:000-1
4.Κ-16 Ομιλος Νήσων (3η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη07/12/2214:153-7
5.Κ-16 Ομιλος Νήσων (1η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή18/12/2210:303-1
6.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (2η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή18/12/2216:003-1
7.Κ-16 Ομιλος Νήσων (2η αγ.)ΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο07/01/2317:007-1
8.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (5η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή08/01/2311:302-1
9.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (6η αγ.)Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο14/01/2315:450-0
10.Κ-16 Ομιλος Νήσων (6η αγ.)ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο21/01/2318:303-1
11.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (7η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή22/01/2311:300-2
12.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (8η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή29/01/2313:300-0
13.Κ-16 Ομιλος Νήσων (12η αγ.)Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή05/02/2311:00Αναβλήθηκε
14.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (9η αγ.)ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ0-3 α.α.
15.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (10η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ
16.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (12η αγ.)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
17.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (13η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
18.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (14η αγ.)ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
19.Κ-16 Ομιλος Νήσων (4η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
20.Κ-16 Ομιλος Νήσων (5η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
21.Κ-16 Ομιλος Νήσων (7η αγ.)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
22.Κ-16 Ομιλος Νήσων (8η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
23.Κ-16 Ομιλος Νήσων (9η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
24.Κ-16 Ομιλος Νήσων (10η αγ.)ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
25.Κ-16 Ομιλος Νήσων (11η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ
26.Κ-16 Ομιλος Νήσων (13η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
27.Κ-16 Ομιλος Νήσων (14η αγ.)ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
28.Κ-16 Ομιλος Νήσων (15η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
29.Κ-16 Ομιλος Νήσων (16η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
30.Κ-16 Ομιλος Νήσων (17η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
31.Κ-16 Ομιλος Νήσων (18η αγ.)ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ