ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (1η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 15/10/23 | 10:00 | |
2. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (1η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 15/10/23 | 10:00 | |
3. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΝΙΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 11:45 | 3-0 |
4. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (1η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 3-3 |
5. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (9η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΠΥΛΙΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 16:30 | 0-4 |
6. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (2η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 11:00 | |
7. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (2η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 05/11/23 | 11:15 | 6-0 |
8. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 12:00 | |
9. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (2η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 11:00 | 0-3 |
10. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:15 | 2-4 |
11. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (3η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 11:45 | 1-0 |
12. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (2η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 12/11/23 | 16:00 | 0-2 |
13. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος Νήσων (1η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Τετάρτη | 15/11/23 | 15:00 | 1-4 |
14. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 19/11/23 | 10:45 | |
15. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (3η φάση) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 19/11/23 | 10:45 | |
16. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (4η αγ.) | ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΛΕΙΨΩΝ | Πέμπτη | 23/11/23 | 14:45 | 1-1 |
17. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (4η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 25/11/23 | 13:00 | 9-0 |
18. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (4η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Πέμπτη | 30/11/23 | 18:45 | 0-0 |
19. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 12:00 | 4-1 |
20. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (5η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 10:30 | 4-3 |
21. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (5η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 10:30 | 6-3 |
22. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 12:00 | 4-2 |
23. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (5η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 3-2 |
24. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (22η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:45 | 1-5 |
25. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (12η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 12:15 | 4-3 |
26. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (6η αγ.) | ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:45 | 3-1 |
27. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (3η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 07/01/24 | 11:30 | 0-4 |
28. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (7η αγ.) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΛΑΚΚΙ | Παρασκευή | 12/01/24 | 15:30 | 3-0 |
29. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (6η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 09:30 | 4-2 |
30. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (3η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | |
31. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (4η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | |
32. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (7η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 2-2 |
33. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (8η αγ.) | ΑΕ ΚΩΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Τρίτη | 30/01/24 | 15:30 | 4-7 |
34. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (7η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:30 | 2-0 |
35. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (9η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 1-1 |
36. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (8η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 10:00 | 1-0 |
37. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 12:00 | 1-3 |
38. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (13η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 1-0 |
39. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (11η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 17/02/24 | 18:30 | 4-2 |
40. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (6η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 12:30 | 7-3 |
41. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (10η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Τετάρτη | 21/02/24 | 19:45 | 2-6 |
42. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (16η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:15 | 2-4 |
43. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (10η αγ.) | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 13:30 | 2-3 |
44. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (17η αγ.) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΛΑΚΚΙ | Σάββατο | 02/03/24 | 12:30 | 1-1 |
45. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (4η φάση) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 10:00 | |
46. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (5η φάση) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | |
47. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | 4-2 |
48. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (11η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:00 | 3-0 α.α. |
49. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (20η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 18:00 | 3-0 α.α. |
50. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (17η αγ.) | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:30 | 1-5 |
51. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (18η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 13:00 | 2-2 |
52. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (12η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Δευτέρα | 11/03/24 | 15:30 | 1-1 |
53. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (15η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 18:30 | Αναβλήθηκε |
54. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (13η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 12:30 | 1-2 |
55. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (19η αγ.) | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:30 | 4-2 |
56. | Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (14η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Πέμπτη | 28/03/24 | 15:00 | 3-1 |
57. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (5η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | |
58. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (6η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | |
59. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (13η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:00 | |
60. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (1η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | |||||
61. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (9η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
62. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (20η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
63. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (21η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | |||||
64. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (22η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | |||||
65. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (1η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | |||||
66. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (10η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
67. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (11η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | |||||
68. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (12η αγ.) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | |||||
69. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (14η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | |||||
70. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (15η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | |||||
71. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (16η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | |||||
72. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (18η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | |||||
73. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (21η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | 0-3 α.α. |