Kounia bella
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

Πρώτο Προηγούμενο 44 από 204 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (1η φάση)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή15/10/2310:00
2.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (1η φάση)ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή15/10/2310:00
3.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή29/10/2311:453-0
4.Κ-16 Ομιλος Νήσων (1η αγ.)ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο04/11/2312:003-2
5.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή05/11/2310:00
6.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (2η φάση)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή05/11/2311:00
7.Κ-16 Ομιλος Νήσων (2η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο11/11/2314:305-2
8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (3η φάση)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή19/11/2309:45
9.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή19/11/2310:45
10.Κ-14 Ομιλος Νήσων (3η αγ.)ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή19/11/2314:301-2
11.Κ-16 Ομιλος Νήσων (7η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠαρασκευή24/11/2320:008-1
12.Κ-14 Ομιλος Νήσων (4η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο25/11/2313:009-0
13.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο02/12/2312:004-1
14.Κ-14 Ομιλος Νήσων (5η αγ.)ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο02/12/2318:301-3
15.Κ-16 Ομιλος Νήσων (11η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΤετάρτη06/12/2313:301-1
16.Κ-16 Ομιλος Νήσων (4η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο09/12/2312:009-1
17.Κ-16 Ομιλος Νήσων (3η αγ.)ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή07/01/2411:300-4
18.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο13/01/2417:000-3
19.Κ-16 Ομιλος Νήσων (5η αγ.)ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο20/01/2415:001-2
20.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (4η φάση)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή21/01/2411:00
21.Κ-16 Ομιλος Νήσων (18η αγ.)ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΥΛΙΟΥΤετάρτη24/01/2420:000-4
22.Κ-16 Ομιλος Νήσων (12η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο03/02/2415:304-1
23.Κ-14 Ομιλος Νήσων (8η αγ.)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή04/02/2414:300-0
24.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο10/02/2412:001-3
25.Κ-16 Ομιλος Νήσων (13η αγ.)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο17/02/2415:000-3
26.Κ-14 Ομιλος Νήσων (17η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή18/02/2413:300-7
27.Κ-14 Ομιλος Νήσων (10η αγ.)Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο02/03/2410:000-3
28.Κ-16 Ομιλος Νήσων (20η αγ.)Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο02/03/2412:000-7
29.Κ-14 Ομιλος Νήσων (14η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο09/03/2416:0011-1
30.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή10/03/2410:000-1
31.Κ-16 Ομιλος Νήσων (22η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠαρασκευή22/03/2420:451-5
32.Κ-14 Ομιλος Νήσων (11η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΠΥΛΙΟΥΚυριακή24/03/2412:007-1
33.Κ-14 Ομιλος Νήσων (9η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο30/03/2418:001-0
34.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (5η φάση)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή31/03/2410:00
35.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (6η φάση)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή31/03/2411:00
36.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΝΙΣΥΡΟΥΔευτέρα01/04/2419:001-1
37.Κ-14 Ομιλος Νήσων (16η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠέμπτη04/04/2420:304-1
38.Κ-16 Ομιλος Νήσων (14η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο06/04/2417:002-1
39.Κ-14 Ομιλος Νήσων (15η αγ.)ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή07/04/2417:300-4
40.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) (1η φάση)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠέμπτη11/04/2419:003-0
41.Κ-14 Ομιλος Νήσων (13η αγ.)ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΛΑΚΚΙΣάββατο13/04/2417:000-5
42.Κ-16 Ομιλος Νήσων (10η αγ.)ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΛΑΚΚΙΚυριακή14/04/2410:000-5
43.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) (2η φάση)ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠέμπτη18/04/2418:151-1 (πεν: 6-7)
44.Κ-14 Ομιλος Νήσων (2η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο20/04/2413:455-0
45.Κ-16 Ομιλος Νήσων (15η αγ.)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή21/04/2411:000-3 α.α.
46.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) (3η φάση)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ ( ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ GOLD)ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή21/04/2417:152-0
47.Κ-16 Ομιλος Νήσων (16η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΤετάρτη24/04/2417:006-2
48.Κ-14 Ομιλος Νήσων (19η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΤετάρτη01/05/2417:002-1
49.Κ-14 Ομιλος Νήσων (20η αγ.)ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΠέμπτη16/05/2420:002-4
50. Final 4 Πρωταθλήματος Κ14 Δωδεκανήσου (1η φάση)ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)Ε.Α.Κ.Πέμπτη06/06/2420:300-1
51. Final 4 Πρωταθλήματος Κ14 Δωδεκανήσου (2η φάση)ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ (ΤΕΛΙΚΟΣ)Ε.Α.Κ.Σάββατο08/06/2420:001-1 (πεν: 4-5)
52.Final 4 Πρωταθλήματος Κ16 Δωδεκανήσου (1η φάση)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ( ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)Ε.Α.Κ.Σάββατο22/06/2418:300-0 (πεν: 4-5)
53.Final 4 Πρωταθλήματος Κ16 Δωδεκανήσου (2η φάση)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)Ε.Α.Κ.Κυριακή23/06/2419:153-0
54.Κ-14 Ομιλος Νήσων (6η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ3-0 α.α.
55.Κ-14 Ομιλος Νήσων (7η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ0-3 α.α.
56.Κ-14 Ομιλος Νήσων (18η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 3-0 α.α.
57.Κ-14 Ομιλος Νήσων (21η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ3-0 α.α.
58.Κ-14 Ομιλος Νήσων (22η αγ.)ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ0-3 α.α.
59.Κ-16 Ομιλος Νήσων (8η αγ.)ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ0-3 α.α.
60.Κ-16 Ομιλος Νήσων (9η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ3-0 α.α.
61.Κ-16 Ομιλος Νήσων (19η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ3-0 α.α.
62.Κ-16 Ομιλος Νήσων (21η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ3-0 α.α.