Kounia bella
Anek
Βιβλίο
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή06/11/2211:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή06/11/2213:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-4
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΧΑΛΚΗΨΙΝΘΟΥΚυριακή06/11/2215:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή06/11/2215:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΔευτέρα07/11/2212:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-0
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο12/11/2216:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή13/11/2214:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-3
ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή13/11/2214:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΠΑΣΧΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-4
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή13/11/2219:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΔευτέρα14/11/2212:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή18/11/2214:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή20/11/2214:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-2
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή20/11/2214:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή20/11/2214:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη22/11/2211:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.1-2
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛΦΑΝΩΝΚυριακή27/11/2211:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΧΑΛΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή27/11/2211:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)5-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή27/11/2212:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΣΥΜΗΚυριακή27/11/2213:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.5-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή27/11/2214:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
Ρεπό: ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο03/12/2214:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-6
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗΦΑΝΩΝΚυριακή04/12/2214:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή04/12/2214:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)7-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή04/12/2214:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΝΙΣΥΡΟΥΚυριακή15/01/2313:30ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.6-2
Ρεπό: ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή11/12/2214:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή11/12/2214:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ Ε.Α.Κ.Δευτέρα12/12/2212:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛΣΥΜΗΚυριακή08/01/2313:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ.5-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή08/01/2315:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΝΙΣΥΡΟΥΠέμπτη15/12/2211:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.3-1
ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠαρασκευή16/12/2213:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο17/12/2214:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή18/12/2211:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Κυριακή18/12/2215:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-3
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Κυριακή15/01/2313:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-4
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή15/01/2314:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή15/01/2314:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-5
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΠαρασκευή20/01/2314:00Αναβλήθηκε
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΝΙΣΥΡΟΥΠέμπτη26/01/2311:303-0 α.α.
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/01/2315:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΣΥΜΗΚυριακή22/01/2313:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ.3-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΨΙΝΘΟΥΚυριακή22/01/2314:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ Ε.Α.Κ.Δευτέρα23/01/2313:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη25/01/2315:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή29/01/2314:45ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΓΕΡΜΑΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή29/01/2315:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή29/01/2315:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΡΧΙΠΟΛΗΣΔευτέρα30/01/2312:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΧΑΛΚΗΝΙΣΥΡΟΥΠέμπτη02/02/2311:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.3-1
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΣΥΜΗΚυριακή05/02/2313:00
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή05/02/2313:30
ΧΑΛΚΗ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή05/02/2315:00
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή05/02/2315:00
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΔευτέρα06/02/2312:00
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
Ρεπό: ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΧΑΛΚΗ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΧΑΛΚΗ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ