Kounia bella
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΣάββατο05/11/2215:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-4
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή06/11/2211:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ.0-2
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή06/11/2211:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-3
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή06/11/2211:45ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή06/11/2215:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)5-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥΑΣΚΛΗΠΕΙΟΚυριακή13/11/2211:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή13/11/2211:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή13/11/2211:00ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΝΤΑΚΟ Κ., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)7-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή13/11/2214:45ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή13/11/2214:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-2
Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή20/11/2211:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-4
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή20/11/2211:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)6-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή20/11/2214:45ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΠΑΣΧΟΣ Α., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ.0-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΒΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή20/11/2214:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-2
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή20/11/2218:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
Ρεπό: ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο26/11/2214:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΒΑΣΚΛΗΠΕΙΟΚυριακή27/11/2211:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή27/11/2214:45ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/11/2214:45ΠΑΣΧΟΣ Α., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή27/11/2214:45ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-2
Ρεπό: ΔΩΡΙΕΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Σάββατο03/12/2215:30ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ.4-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΑΣΚΛΗΠΕΙΟΚυριακή04/12/2211:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή04/12/2211:45ΠΑΣΧΟΣ Α., ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.0-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή04/12/2214:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή04/12/2214:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-1
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΩΡΙΕΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΣάββατο17/12/2214:45ΠΑΣΧΟΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο17/12/2215:30ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ.0-7
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή18/12/2215:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΛΟΞΑΣ Α., ΠΑΣΧΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή18/12/2218:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΤρίτη20/12/2215:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
Ρεπό: ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο07/01/2314:45ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ B., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)6-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΑΣΚΛΗΠΕΙΟΚυριακή08/01/2314:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-1
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή08/01/2314:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή08/01/2316:15ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α.3-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΠέμπτη12/01/2314:45ΠΑΣΧΟΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-4
Ρεπό: AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΒΕ.Α.Κ.Σάββατο14/01/2315:30ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΤΑΣΗΣ Γ.0-5
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή15/01/2311:30ΠΑΣΧΟΣ Α., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή15/01/2314:45ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή15/01/2314:45ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΠΑΣΧΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΣάββατο25/02/2315:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΠΑΣΧΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο21/01/2315:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΟΞΑΣ Α., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή22/01/2314:45ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-4
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β - ΔΩΡΙΕΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή22/01/2314:45ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή22/01/2314:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-1
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή05/02/2312:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)6-0
Ρεπό: ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο28/01/2315:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή29/01/2315:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή29/01/2315:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/01/2315:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΠΑΣΧΟΣ Α., ΛΟΞΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΕ.Α.Κ.Τετάρτη15/03/2319:30ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΜΙΓΚΛΗ Μ.2-0
Ρεπό: ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή12/02/2311:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΑΣΧΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή12/02/2311:30ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΛΟΞΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)5-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή12/02/2315:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή12/02/2315:15ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΒΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη14/02/2315:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-2
Ρεπό: ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή19/02/2311:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή19/02/2313:30ΠΑΣΧΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β.1-8
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΚυριακή19/02/2315:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή19/02/2315:30ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-0
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη22/02/2315:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΒΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή05/03/2311:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή05/03/2315:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΙΓΚΛΗ Μ.1-3
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή05/03/2315:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή05/03/2315:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3 α.α.
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή05/03/2317:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ.0-4
Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ0-3 α.α.
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΚΛΗΠΕΙΟΚυριακή12/03/2315:30ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή12/03/2315:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή12/03/2315:30ΠΑΣΧΟΣ Α., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη14/03/2315:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
Ρεπό: ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΕ.Α.Κ.Σάββατο18/03/2316:00ΠΑΣΧΟΣ Α., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.0-6
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή19/03/2316:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΠΑΣΧΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-4
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή19/03/2316:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΝΤΟΚΟΣ Α.0-1
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή19/03/2316:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΟΣΧΗΣ Ε.2-1
Ρεπό: ΔΩΡΙΕΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή26/03/2312:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή26/03/2312:45ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή26/03/2317:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΩΡΙΕΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΔευτέρα27/03/2317:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΝΤΑΚΟ Κ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-0
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο01/04/2317:15ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΝΤΑΚΟ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή02/04/2317:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-3
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή02/04/2317:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)7-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή02/04/2319:15ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΜΙΓΚΛΗ Μ.1-0
Ρεπό: ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή09/04/2313:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή09/04/2317:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΟΞΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΒΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή09/04/2317:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)5-3
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή09/04/2317:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή09/04/2318:15ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.0-2
Ρεπό: AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΣΚΛΗΠΕΙΟΤετάρτη12/04/2317:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΣΑΛΑΚΟΥΤετάρτη12/04/2317:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)8-0
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΦΑΝΤΟΥΠέμπτη13/04/2316:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΠέμπτη13/04/2317:15ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)9-1
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη19/04/2317:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΑΣΚΛΗΠΕΙΟΤετάρτη19/04/2317:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-6
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΕ.Α.Κ.Τετάρτη19/04/2317:15ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.0-5
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΒΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη20/04/2317:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β.2-3
Ρεπό: ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο22/04/2317:00ΠΑΣΧΟΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή23/04/2313:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΔΩΡΙΕΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή23/04/2313:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΒΣΑΛΑΚΟΥΔευτέρα24/04/2317:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-3
Ρεπό: ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Πέμπτη27/04/2316:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΝΤΟΚΟΣ Α.0-7
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΣάββατο29/04/2317:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή30/04/2313:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΑΣΚΛΗΠΕΙΟΚυριακή30/04/2313:00ΠΑΣΧΟΣ Α., ΛΟΞΑΣ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
Ρεπό: ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ