Kounia bella
Βιβλίο
Anek
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
K-14 A Όμιλος

K-14 Β Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο19/11/2211:00ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ.2-11
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/11/2211:00ΛΟΞΑΣ Α.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή20/11/2213:00ΝΤΑΚΟ Κ.5-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή08/01/2312:30ΛΟΞΑΣ Α.9-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠαρασκευή25/11/2218:30ΝΤΑΚΟ Κ.4-1
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο26/11/2211:30ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β.0-4
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο26/11/2213:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.9-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή27/11/2211:00ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ.1-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο03/12/2211:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.7-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή04/12/2211:00ΛΟΞΑΣ Α.1-3
ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή04/12/2211:30ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ.1-4
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο17/12/2211:15ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ3-0 α.α.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/12/2212:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-7
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη14/12/2220:00ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΑΛΥΘΙΩΝΠέμπτη15/12/2215:00ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ.0-6
ΧΑΛΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή08/01/2311:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.0-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο14/01/2311:00ΛΟΞΑΣ Α.2-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο14/01/2311:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.6-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο14/01/2311:30ΠΑΣΧΟΣ Α.4-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤρίτη17/01/2315:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.0-3 α.α.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο21/01/2311:30ΛΟΞΑΣ Α.3-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο21/01/2313:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.Αναβλήθηκε
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή22/01/2311:30ΛΟΞΑΣ Α.1-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή22/01/2311:30ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β.0-7


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο28/01/2311:30ΛΟΞΑΣ Α.0-9
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο28/01/2311:30ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο28/01/2311:30ΤΑΣΗΣ Γ.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο28/01/2313:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.10-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΧΑΛΚΗ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ