Kounia bella
Blue Star Ferries
Anek
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
K-14 Β Όμιλος

<< K-14 A Όμιλος
Κ-14 Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο19/11/2211:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.9-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο19/11/2211:00ΝΤΑΚΟ Κ.2-5
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο19/11/2213:30ΝΤΑΚΟ Κ.2-5
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή20/11/2211:00ΝΤΑΚΟ Κ.6-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο26/11/2210:15ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ.1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο26/11/2210:45ΛΟΞΑΣ Α.0-5
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο26/11/2211:00ΝΤΑΚΟ Κ.0-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή15/01/2311:30ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β.7-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο03/12/2211:00ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ.1-2
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο03/12/2213:00Αναβλήθηκε
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή04/12/2211:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή04/12/2211:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο10/12/2210:30ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο10/12/2211:30ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ.0-6
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο10/12/2214:30ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ.5-0
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή11/12/2211:00ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.7-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΜΑΡΙΤΣΩΝΠαρασκευή16/12/2215:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο17/12/2211:00ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ.2-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή08/01/2310:30Αναβλήθηκε
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Σάββατο14/01/2313:00ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β.10-0
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή22/01/2311:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.4-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο14/01/2313:00ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β.0-5
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο21/01/2311:30ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β.8-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή22/01/2310:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.1-2
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή22/01/2311:00ΤΑΣΗΣ Γ.4-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο28/01/2311:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο28/01/2311:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.1-7
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο28/01/2311:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.3-1
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΠέμπτη09/02/2318:30


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ