ΧΑΛΚΗ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (1η φάση) | ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Τρίτη | 17/10/23 | 16:00 | 0-5 |
2. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 22/10/23 | 12:30 | |
3. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση) | ΧΑΛΚΗ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 10:30 | |
4. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (1η αγ.) | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 29/10/23 | 10:45 | 1-4 |
5. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 0-3 |
6. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 0-3 |
7. | K-14 A Όμιλος (2η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 11:00 | 4-1 |
8. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 12/11/23 | 15:30 | 8-2 |
9. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Παρασκευή | 17/11/23 | 13:30 | 1-6 |
10. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (3η φάση) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 09:30 | |
11. | K-14 A Όμιλος (4η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 19:00 | 3-0 |
12. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΧΑΛΚΗ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 26/11/23 | 16:15 | 2-1 |
13. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 09:15 | |
14. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (3η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΧΑΛΚΗ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 10:45 | 2-2 |
15. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 14:45 | 0-4 |
16. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (4η φάση) | ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 10:30 | |
17. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ | ΒΑΤΙΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 14:45 | 0-2 |
18. | K-14 A Όμιλος (5η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Τρίτη | 12/12/23 | 17:00 | 2-5 |
19. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ6 (1η φάση) | ΧΑΛΚΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 13:15 | |
20. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (4η αγ.) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 17/12/23 | 09:30 | 1-3 |
21. | K-14 A Όμιλος (7η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Παρασκευή | 22/12/23 | 17:00 | 7-1 |
22. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΧΑΛΚΗ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 07/01/24 | 14:00 | 1-1 |
23. | K-14 A Όμιλος (1η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Τετάρτη | 10/01/24 | 15:30 | 2-0 |
24. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (5η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 09:30 | 0-3 |
25. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 14:45 | 2-2 |
26. | K-14 A Όμιλος (6η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΧΑΛΚΗ | Ε.Α.Κ. | Τρίτη | 16/01/24 | 17:00 | 3-0 |
27. | K-14 A Όμιλος (8η αγ.) | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΧΑΛΚΗ | Ε.Α.Κ. | Παρασκευή | 19/01/24 | 18:30 | 2-6 |
28. | K-14 A Όμιλος (10η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 21/01/24 | 10:30 | 0-4 |
29. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (5η φάση) | ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 13:00 | |
30. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΧΑΛΚΗ | ΘΕΟΛΟΓΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 14:45 | 1-3 |
31. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (3η φάση) | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗ | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 09:45 | |
32. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΚΗ | ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 14:45 | 1-0 |
33. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 1-5 |
34. | K-14 A Όμιλος (11η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 18:00 | 1-3 |
35. | K-14 A Όμιλος (3η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:30 | 2-3 |
36. | K-14 A Όμιλος (13η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 11:00 | 0-4 |
37. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (2η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ | ΣΥΜΗ | Κυριακή | 18/02/24 | 11:00 | 2-5 |
38. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗ | ΣΥΜΗ | Κυριακή | 18/02/24 | 13:30 | 4-3 |
39. | K-14 A Όμιλος (9η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΧΑΛΚΗ | Ε.Α.Κ. | Τετάρτη | 21/02/24 | 19:00 | 12-1 |
40. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (6η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:30 | 1-1 |
41. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (4η φάση) | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 09:45 | |
42. | K-14 A Όμιλος (14η αγ.) | Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΧΑΛΚΗ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 25/02/24 | 11:00 | 3-2 |
43. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 5-1 |
44. | K-14 A Όμιλος (15η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 11:30 | 1-2 |
45. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ6 (2η φάση) | ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 02/03/24 | 12:00 | |
46. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.) | ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗ | ΘΕΟΛΟΓΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 1-3 |
47. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση) | ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:30 | |
48. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:00 | 4-1 |
49. | K-14 A Όμιλος (16η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΧΑΛΚΗ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 12:00 | 5-0 |
50. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (7η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 13:15 | 4-1 |
51. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (5η φάση) | ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:30 | |
52. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 3-0 |
53. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΧΑΛΚΗ | Ε.Α.Κ. | Τετάρτη | 27/03/24 | 19:00 | 0-2 |
54. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 09:30 | |
55. | K-14 A Όμιλος (17η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | Αναβλήθηκε |
56. | K-14 A Όμιλος (12η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΧΑΛΚΗ | |||||
57. | K-14 A Όμιλος (18η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ |