Kounia bella
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Πρώτο Προηγούμενο 122 από 204 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (1η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠαρασκευή22/09/2316:453-1
2.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (2η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΖΗΠΑΡΙΚυριακή01/10/2312:303-4
3.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (3η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο07/10/2316:150-1
4.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (4η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο14/10/2316:155-0
5.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (5η αγ.)ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο21/10/2312:301-2
6.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση)ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2312:30
7.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (6η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΦΑΝΩΝΣάββατο28/10/2316:002-2
8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2309:30
9.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (1η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή29/10/2312:003-1
10.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (1η φάση)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη01/11/2314:300-5
11.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (7η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο04/11/2315:001-1
12.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (2η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο04/11/2316:301-4
13.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (8η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο11/11/2314:450-0
14.K-14 Β Όμιλος (2η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/2311:001-6
15.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (9η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο18/11/2314:451-0
16.K-14 Β Όμιλος (3η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή19/11/2311:004-3
17.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (3η φάση)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2311:30
18.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (10η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο25/11/2314:454-1
19.K-14 Β Όμιλος (4η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤρίτη28/11/2319:006-3
20.K-14 Β Όμιλος (1η αγ.)ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠέμπτη30/11/2319:153-2
21.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (11η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο02/12/2314:450-2
22.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2309:15
23.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (3η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/12/2310:451-2
24.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (12η αγ.)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο09/12/2314:451-5
25.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (4η φάση)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2312:30
26.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (13η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΩΕ.Α.Κ.Πέμπτη14/12/2313:006-0
27.K-14 Β Όμιλος (6η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη14/12/2319:000-1
28.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ6 (1η φάση)ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο16/12/2314:30
29.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (4η αγ.)ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/12/2312:007-4
30.K-14 Β Όμιλος (7η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΤρίτη19/12/2316:000-9
31.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (14η αγ.)ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη20/12/2314:451-8
32.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (15η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο06/01/2414:452-1
33.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (16η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΑΡΔΟΥΣάββατο13/01/2414:453-1
34.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (5η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή14/01/2412:000-3
35.K-14 Β Όμιλος (10η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο20/01/2415:001-2
36.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (5η φάση)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2412:00
37.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (17η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΜΑΡΙΤΣΩΝΤρίτη23/01/2412:454-1
38.K-14 Β Όμιλος (9η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΕ.Α.Κ.Πέμπτη25/01/2418:306-0
39.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (18η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο27/01/2414:452-2
40.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (3η φάση)ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2409:45
41.K-14 Β Όμιλος (11η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο03/02/2411:001-0
42.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (2η φάση)ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (ΝΙΚΗΤΗΣ 7)ΣΥΜΗΚυριακή04/02/2413:003-4 παρ.
43.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (6η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή04/02/2413:153-2
44.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (19η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη07/02/2413:003-1
45.K-14 Β Όμιλος (12η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή11/02/2411:300-0
46.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (20η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΜΑΡΙΤΣΩΝΤρίτη13/02/2413:004-0
47.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (7η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο17/02/2414:455-2
48.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (21η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο17/02/2415:152-1
49.K-14 Β Όμιλος (13η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή18/02/2413:305-2
50.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (8η αγ.)ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2410:305-2
51.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (22η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο24/02/2415:302-1
52.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (4η φάση)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2409:45
53.K-14 Β Όμιλος (15η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή25/02/2412:153-1
54.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (23η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή03/03/2415:301-1
55.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (3η φάση)Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη06/03/2415:003-0
56.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση)ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/03/2412:30
57.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (24η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή10/03/2415:302-0
58.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (25η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο16/03/2415:300-2
59.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (9η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο23/03/2413:154-2
60.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (26η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο23/03/2416:002-1
61.K-14 Β Όμιλος (16η αγ.)ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο23/03/2419:4510-0
62.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (5η φάση)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή24/03/2410:30
63.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (27η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο30/03/2416:003-1
64.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση)ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή31/03/2412:30
65.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (28η αγ.)ΠΑΟΚ ΚΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο06/04/2412:302-1
66.K-12 ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (1η φάση)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή07/04/2410:002-0
67.K-14 Β Όμιλος (18η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή07/04/2414:300-7
68.K-12 ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (2η φάση)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή14/04/2415:001-2
69.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγ.)ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο20/04/2417:003-2
70.K-14 Β Όμιλος (5η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0 α.α.
71.K-14 Β Όμιλος (8η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ3-0 α.α.
72.K-14 Β Όμιλος (14η αγ.)ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ0-3 α.α.
73.K-14 Β Όμιλος (17η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
74.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (29η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ3-0 α.α.