Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Anek
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή22/10/1713:30ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.3-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή22/10/1713:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΓΑΤΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή22/10/1716:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΖΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-1
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑΦΑΝΩΝΚυριακή22/10/1716:00ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή22/10/1716:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-6
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή22/10/1716:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ.0-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή29/10/1713:30ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α.0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή29/10/1715:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ B., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)5-3
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή29/10/1715:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-1
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή29/10/1715:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΓΑΤΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)7-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή17/12/1714:00ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΓΑΤΗ Ε., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή05/11/1712:00ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-2
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή05/11/1713:15ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΘΥΕΛΛΑΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή05/11/1714:45ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ., ΓΑΤΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή05/11/1714:45ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή05/11/1714:45ΚΑΖΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή05/11/1716:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο11/11/1714:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή12/11/1712:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή12/11/1713:15ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΝΤΑΚΟ Κ.1-3
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή12/11/1714:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΤΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή12/11/1714:45ΚΑΖΑΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-0
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΚΡΗΤΗΝΙΑΚυριακή12/11/1714:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή19/11/1714:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή19/11/1714:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή19/11/1714:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή19/11/1714:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή19/11/1715:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΓΑΤΗ Ε.6-2
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή19/11/1718:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΕ.Α.Κ.Κυριακή26/11/1711:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΝΤΑΚΟ Κ.1-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή26/11/1714:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΚΡΗΤΗΝΙΑΚυριακή26/11/1714:45ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή26/11/1714:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΓΑΤΗ Ε., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή26/11/1714:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή26/11/1718:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή03/12/1712:15ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ.0-5
ΘΥΕΛΛΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή03/12/1714:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή03/12/1714:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)5-1
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή03/12/1714:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΓΑΤΗ Ε., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή03/12/1714:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή03/12/1714:45ΚΑΖΑΣ Α., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑΕ.Α.Κ.Κυριακή10/12/1713:15ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΓΑΤΗ Ε., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π.2-0
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΡΗΤΗΝΙΑΚυριακή10/12/1714:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή10/12/1714:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή10/12/1714:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή10/12/1714:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-0
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή10/12/1718:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή07/01/1811:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ.0-3
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΚΡΗΤΗΝΙΑΚυριακή07/01/1814:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-3
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή07/01/1814:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή07/01/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-1
ΘΥΕΛΛΑ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή07/01/1814:45ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΓΑΤΗ Ε., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή07/01/1814:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή21/01/1811:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή21/01/1814:45ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)4-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΩΡΙΕΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή21/01/1814:45ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή21/01/1814:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΘΥΕΛΛΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή21/01/1814:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-3
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή21/01/1817:15ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΓΑΤΗ Ε., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.2-5


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΡΗΤΗΝΙΑΚυριακή28/01/1814:00ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή28/01/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή28/01/1814:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή28/01/1814:45ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΓΑΤΗ Ε., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.1-2
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή28/01/1814:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή28/01/1814:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο10/02/1818:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.1-5
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή11/02/1815:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή11/02/1815:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΓΑΤΗ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΡΟΔΙΑΚΟΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή11/02/1815:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Τρίτη20/02/1819:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.0-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Σάββατο24/02/1818:00
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή25/02/1813:00
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚΡΗΤΗΝΙΑΚυριακή25/02/1814:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή25/02/1815:30
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή25/02/1815:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή25/02/1815:30


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ