Anek
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ-14 Ομιλος Νήσων

<< Δεύτερη Φάση Παιδικού Πρωταθλήματος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο10/11/1813:15ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.1-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο10/11/1819:15ΠΑΓΩΝΗΣ Ν.1-4
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή11/11/1811:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-9
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή11/11/1813:30ΞΟΥΡΗΣ Γ.11-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο16/02/1912:003-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή25/11/1809:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή25/11/1811:00ΑΛΕΚΟΣ Δ.2-10
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή25/11/1812:003-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή25/11/1812:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή25/11/1812:153-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο01/12/1811:00ΝΤΟΚΟΣ Μ.9-0
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο01/12/1813:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.7-0
ΑΕ ΚΩΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο01/12/1818:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή02/12/1813:15ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.9-2
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή02/12/1813:30ΝΤΟΚΟΣ Μ.1-9


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο08/12/1812:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-7
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΕ ΚΩΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο08/12/1813:30ΑΛΕΚΟΣ Δ.6-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο08/12/1815:30ΞΟΥΡΗΣ Γ.2-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΔευτέρα10/12/1815:30ΝΤΟΚΟΣ Μ.11-2
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο09/03/1913:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ.3-0 α.α.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο15/12/1811:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.5-1
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΔΙΑΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο15/12/1817:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.3-2
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή16/12/1811:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.4-0
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή20/01/1916:00ΝΤΟΚΟΣ Μ.2-7
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο09/02/1912:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.6-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΠαρασκευή18/01/1915:00ΝΤΟΚΟΣ Μ.9-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο19/01/1913:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.3-2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή20/01/1912:000-2
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο26/01/1917:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.1-10
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή27/01/1913:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.8-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο26/01/1911:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-5
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή27/01/1911:00ΠΑΓΩΝΗΣ Ν.0-3 α.α.
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΤετάρτη30/01/1917:30ΑΛΕΚΟΣ Δ.11-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο09/02/1913:30ΝΤΟΚΟΣ Μ.2-8
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή07/04/1911:45ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0 α.α.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ3-0 α.α.
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο02/02/1913:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-4
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή03/02/1911:305-0
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή10/02/1912:15ΞΟΥΡΗΣ Γ.3-13
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/02/1914:00ΝΤΟΚΟΣ Μ.1-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ0-3 α.α.
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο09/02/1909:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-4
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο23/02/1915:30ΑΛΕΚΟΣ Δ.3-4
ΑΕ ΔΙΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή24/02/1916:30ΞΟΥΡΗΣ Γ.0-1
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΥΛΙΟΥΚυριακή03/03/1912:00ΝΤΟΚΟΣ Μ.5-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή17/02/1913:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.3-4
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο02/03/1911:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-1
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΚυριακή03/03/1910:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.2-4
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο13/04/1911:002-6
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο11/05/1919:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.4-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/1913:15ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.3-0
ΑΕ ΚΩΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1913:00ΝΤΟΚΟΣ Μ.10-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΤετάρτη20/03/1915:30ΞΟΥΡΗΣ Γ.9-0
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο13/04/1916:15ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.2-0
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή05/05/1911:30ΞΟΥΡΗΣ Γ.3-0 α.α.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή17/03/1913:00ΝΤΟΚΟΣ Μ.0-12
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο23/03/1916:45ΝΤΟΚΟΣ Μ.6-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή07/04/1911:450-3 α.α.
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή14/04/1913:000-7
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΠΥΛΙΟΥΤρίτη16/04/1919:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ6-2
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή10/03/1913:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.5-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΔΙΑΣΖΗΠΑΡΙΤετάρτη03/04/1917:45ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-8
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο18/05/1917:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.1-0
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή19/05/1917:00ΞΟΥΡΗΣ Γ.2-9


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή03/03/1913:002-0
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο16/03/1912:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-7
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο13/04/1917:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΠέμπτη09/05/1915:15ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-6
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή12/05/1911:00ΑΛΕΚΟΣ Δ.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΔΙΑΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΠαρασκευή22/03/1915:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-7
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΠέμπτη11/04/1916:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.1-7
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή12/05/1911:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.4-2
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο25/05/1917:00ΑΛΕΚΟΣ Δ.6-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο16/02/1913:305-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΤετάρτη10/04/1916:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.8-4
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΥΛΙΟΥΣάββατο20/04/1916:00ΑΛΕΚΟΣ Δ.2-4
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή19/05/1913:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΔευτέρα27/05/1919:30ΑΛΕΚΟΣ Δ.3-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο30/03/1913:15ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.9-2
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή31/03/1911:451-2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο18/05/1912:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-12
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΠέμπτη06/06/1917:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-4


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ3-0 α.α.
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΤρίτη23/04/1918:30ΑΛΕΚΟΣ Δ.0-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΤρίτη14/05/1916:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-2
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο01/06/1918:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-3