Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8

<< ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-8 -ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1809:45
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1809:45
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1809:45
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1809:45
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1810:45
ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1810:45
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1810:45
ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1810:45
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1811:45
Α.Ε.Ρ.Α. - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1811:45
ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ - ΧΑΛΚΗ 2ΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1811:45
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΕΥΚΛΗΣ 2ΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1811:45
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1812:45
ΑΕΡΑ 2 - ΑΣ ΡΟΔΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1812:45
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1, ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ, ΑΣ ΑΡΕΝΑ, ΟΡΦΕΑΣ 2, ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΙΠΠΟΤΕΣ, ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1909:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1909:30
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1909:30
ΧΑΛΚΗ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1910:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΕΡΑ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1910:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1910:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1911:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1911:30
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1911:30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1912:30
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1912:30
ΕΥΚΛΗΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1912:30
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1913:30
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1913:30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1913:30
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ, ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ, Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β, ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1909:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1909:30
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1909:30
ΧΑΛΚΗ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1910:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1910:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1910:30
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1911:30
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1911:30
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1911:30
ΑΕΡΑ 2 - ΕΥΚΛΗΣ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1912:30
ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1912:30
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1912:30
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1913:30
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1913:30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1913:30
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ, ΚΛΕΑΝΘΗΣ, ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ, Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β