Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Anek
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8

<< ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-8 -ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1809:45
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1809:45
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1809:45
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1809:45
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1810:45
ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1810:45
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1810:45
ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1810:45
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1811:45
Α.Ε.Ρ.Α. - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1811:45
ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ - ΧΑΛΚΗ 2ΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1811:45
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΕΥΚΛΗΣ 2ΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1811:45
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1812:45
ΑΕΡΑ 2 - ΑΣ ΡΟΔΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1812:45
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1, ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ, ΑΣ ΑΡΕΝΑ, ΟΡΦΕΑΣ 2, ΣΥΜΗΣ ΑΟ, ΙΠΠΟΤΕΣ, , ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2, ΔΙΑΓΟΡΑΣ , ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1909:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1909:30
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1909:30
ΧΑΛΚΗ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1910:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΕΡΑ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1910:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1910:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1911:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1911:30
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1911:30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1912:30
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1912:30
ΕΥΚΛΗΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1912:30
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1913:30
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1913:30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή13/01/1913:30
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ, ΣΥΜΗΣ ΑΟ, , ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ, ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2, ΔΙΑΓΟΡΑΣ , Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β, ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1909:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1909:30
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1909:30
ΧΑΛΚΗ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1910:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1910:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1910:30
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1911:30
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1911:30
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1911:30
ΑΕΡΑ 2 - ΕΥΚΛΗΣ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1912:30
ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1912:30
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1912:30
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1913:30
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1913:30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/02/1913:30
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ, ΚΛΕΑΝΘΗΣ, ΣΥΜΗΣ ΑΟ, , ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ , Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β, ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1909:30
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1909:30
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1909:30
ΧΑΛΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1910:30
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1910:30
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1910:30
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1911:30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1911:30
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1911:30
Α.Ε.Ρ.Α. - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1912:30
ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1912:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1912:30
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1913:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΕΡΑ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1913:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1913:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1914:15
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/03/1914:15
Ρεπό: ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1, , ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ , Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β, ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1909:45
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1909:45
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1909:45
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1910:45
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1910:45
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1910:45
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1911:45
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1911:45
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1911:45
ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΑΕΡΑ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1912:45
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΧΑΛΚΗ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1912:45
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΕΥΚΛΗΣ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1912:45
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1913:45
ΧΑΛΚΗ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο13/04/1913:45
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ, ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ , ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ, ΚΛΕΑΝΘΗΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1, ΑΣ ΑΡΕΝΑ, ΣΥΜΗΣ ΑΟ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ , Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β, ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/05/1917:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/05/1917:00
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/05/1917:00
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/05/1917:50
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/05/1917:50
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/05/1917:50
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/05/1918:40
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/05/1918:40
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/05/1918:40
ΕΥΚΛΗΣ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/05/1919:30
ΧΑΛΚΗ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/05/1919:30
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΔΙΓΕΝΗΣ 2, ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ, ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2, ΑΕΡΑ 2, Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1, ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ, ΑΣ ΑΡΕΝΑ, ΟΡΦΕΑΣ 2, ΣΥΜΗΣ ΑΟ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ, ΙΠΠΟΤΕΣ, , ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ, ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2, Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β, ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ