Anek
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ

<< ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1910:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1910:30
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1911:00
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1911:30
Ρεπό: ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ, ΑΕ ΚΩΣ, ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2, ΑΕ ΚΩΣ 2, ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ, Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1910:00
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1910:30
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1911:00
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1912:00
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ , ΠΑΟΚ ΚΩ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2, ΑΕ ΚΩΣ 2, ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2, Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1910:00
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1910:30
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1911:30
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1912:00
Ρεπό: ΑΕ ΔΙΑΣ, ΠΑΟΚ ΚΩ, ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2, ΑΕ ΚΩΣ 2, ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ, ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1910:00
ΠΑΟΚ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1911:00
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1911:30
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1912:00
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ , ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ, ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ, ΑΕ ΚΩΣ 2, ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1910:30
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1911:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - ΑΕ ΚΩΣ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1911:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1912:00
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ , ΑΕ ΔΙΑΣ, ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ, ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ, ΑΕ ΚΩΣ, Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ