Blue Star Ferries
Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΡΑ 2 - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο03/11/1809:30
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο03/11/1809:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο03/11/1809:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο03/11/1810:30
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο03/11/1810:30
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο03/11/1810:30
ΡΟΔΟΣ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο03/11/1811:30
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΧΑΛΚΗ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο03/11/1811:30
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο03/11/1811:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο03/11/1811:30
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο03/11/1812:30
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο03/11/1812:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΧΑΛΚΗΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο03/11/1812:30


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1809:45
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1809:45
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1809:45
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1809:45
ΧΑΛΚΗ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1810:45
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1810:45
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1810:45
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1810:45
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1811:45
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1811:45
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1811:45
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1811:45
ΡΟΔΟΣ Β - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1812:45
ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΑΕΡΑ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1812:45
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1812:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή02/12/1812:45


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1909:45
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1909:45
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1909:45
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1909:45
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕΡΑ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1910:45
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1910:45
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1910:45
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1910:45
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1911:45
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1911:45
ΧΑΛΚΗ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1911:45
ΡΟΔΟΣ Α - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1911:45
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1912:45
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΡΟΔΟΣ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1912:45
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1912:45
ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/01/1912:45