Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή27/10/1912:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.3-2
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή27/10/1915:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-1
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή27/10/1915:000-3 α.α.
ΙΠΠΟΤΕΣ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή27/10/1915:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ.6-0
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή27/10/1918:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΝΤΑΚΟ Κ.2-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή03/11/1912:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-4
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥΑΣΚΛΗΠΕΙΟΚυριακή03/11/1915:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
ΘΥΕΛΛΑ - ΧΑΛΚΗΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή03/11/1915:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Κυριακή03/11/1918:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΝΤΑΚΟ Κ.0-2
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΘΥΕΛΛΑΕ.Α.Κ.Σάββατο09/11/1915:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.5-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΚΛΗΠΕΙΟΚυριακή10/11/1915:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή10/11/1918:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΟΣΧΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή10/11/1918:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.3-0
Ρεπό: ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ0-3 α.α.
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Σάββατο16/11/1916:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.4-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο16/11/1918:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ.1-1
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή17/11/1912:00ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-5
ΘΥΕΛΛΑ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή17/11/1912:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΟΣΧΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-3
Ρεπό: AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΙΠΠΟΤΕΣ
Ρεπό: ΔΩΡΙΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΔΩΡΙΕΑΣ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΘΥΕΛΛΑ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΘΥΕΛΛΑ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΔΩΡΙΕΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΧΑΛΚΗ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΔΩΡΙΕΑΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΙΠΠΟΤΕΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ