Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Anek
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΠΥΛΙΟΥΚυριακή23/10/1611:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή23/10/1612:00ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΙΓΚΕΡΛΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή23/10/1612:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή23/10/1616:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΛΑΚΚΙΚυριακή06/11/1613:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο29/10/1615:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή30/10/1611:15ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή30/10/1613:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή30/10/1615:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΙΓΚΕΡΛΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΠΑΤΜΟΥΚυριακή06/11/1612:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΠΑΤΜΟΥΠαρασκευή11/11/1615:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.2-0
ΑΕ ΚΩΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο12/11/1614:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)5-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή13/11/1613:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-4
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή13/11/1614:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή13/11/1614:45ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο19/11/1612:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-1
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΛΑΚΚΙΚυριακή20/11/1611:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)4-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή20/11/1612:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΚυριακή20/11/1612:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή20/11/1614:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΑΤΜΟΥΠαρασκευή02/12/1613:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.2-3
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο03/12/1614:45ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-2
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή04/12/1611:15ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή04/12/1612:00ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή04/12/1614:45ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο10/12/1613:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)5-3
ΑΕ ΚΩΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο10/12/1614:45ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή11/12/1611:15ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΛΑΚΚΙΚυριακή11/12/1612:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-0
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή11/12/1614:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΠΑΤΜΟΥΠαρασκευή16/12/1615:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.0-2
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΛΑΚΚΙΠαρασκευή16/12/1615:00ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)3-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο17/12/1614:45ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή18/12/1611:15ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)5-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή18/12/1612:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή08/01/1711:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΠΥΛΙΟΥΚυριακή08/01/1714:45ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤρίτη10/01/1713:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΖΗΠΑΡΙΤετάρτη11/01/1712:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή22/01/1712:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή15/01/1711:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή15/01/1712:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-3
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΛΑΚΚΙΚυριακή15/01/1713:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)3-0 α.α.
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή15/01/1714:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΚΕΦΑΛΟΥΤετάρτη18/01/1712:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΠέμπτη26/01/1714:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-0
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΠΑΤΜΟΥΠαρασκευή27/01/1714:45ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.2-3
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή29/01/1711:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή29/01/1712:00ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή29/01/1714:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤετάρτη01/02/1713:30ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή05/02/1712:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή05/02/1712:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-7
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΛΑΚΚΙΚυριακή05/02/1713:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-1
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή05/02/1715:00ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΖΗΠΑΡΙΤετάρτη08/02/1713:00ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΖΗΠΑΡΙΚυριακή12/02/1712:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή12/02/1713:30ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή12/02/1715:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΛΑΚΚΙΚυριακή19/02/1713:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή05/03/1712:00ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-3
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΠΑΤΜΟΥΚυριακή05/03/1712:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.1-0
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή05/03/1712:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-2
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΠΥΛΙΟΥΚυριακή05/03/1715:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή05/03/1715:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή12/03/1711:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή12/03/1712:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-4
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή12/03/1715:30ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΛΑΚΚΙΚυριακή12/03/1715:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή12/03/1715:30ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)5-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή19/03/1711:15ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΑΤΜΟΥΚυριακή19/03/1712:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.7-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή19/03/1716:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-2
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΠΥΛΙΟΥΚυριακή19/03/1716:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΤρίτη21/03/1712:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή26/03/1712:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-2
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΚυριακή26/03/1712:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή26/03/1714:15ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-0
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΕΦΑΛΟΥΤρίτη28/03/1712:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΠΥΛΙΟΥΤετάρτη29/03/1713:00ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΑΤΜΟΥΚυριακή02/04/1700:003-0 α.α.
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή02/04/1711:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή02/04/1711:15ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)5-1
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΛΑΚΚΙΚυριακή02/04/1712:30ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-4
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή02/04/1717:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-5


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΠέμπτη06/04/1713:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-3
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΑΤΜΟΥΣάββατο08/04/1714:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.1-3
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή09/04/1712:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-3
ΑΕ ΚΩΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή09/04/1713:45ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή09/04/1717:00ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-3