Δράση: Καπάκια
Anek
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΝΙΣΥΡΟΥΣάββατο15/10/1616:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.3-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή16/10/1616:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή16/10/1616:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή16/10/1616:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.1-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή16/10/1618:15ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΣΑΛΑΚΟΥΠαρασκευή21/10/1613:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΠΛΑΤΣΗΣ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο22/10/1616:00ΚΑΖΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)7-0
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή23/10/1616:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή23/10/1616:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή23/10/1618:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε.0-3
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΝΙΣΥΡΟΥΠέμπτη27/10/1612:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.1-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή30/10/1615:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή30/10/1615:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή30/10/1615:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)3-0
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή30/10/1618:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-3
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΠαρασκευή04/11/1613:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή06/11/1614:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή06/11/1614:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-2
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή06/11/1617:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ.1-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή06/11/1618:00ΚΑΖΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-2
Ρεπό: ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΝΙΣΥΡΟΥΣάββατο12/11/1611:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.4-4
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή13/11/1614:45ΡΑΔΟΣ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-4
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή13/11/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή13/11/1615:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι.0-3
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή13/11/1616:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ Ε.Α.Κ.Παρασκευή18/11/1614:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή20/11/1614:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή20/11/1614:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/11/1614:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/11/1618:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
Ρεπό: ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΝΙΣΥΡΟΥΠαρασκευή02/12/1612:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο03/12/1614:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΖΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή04/12/1611:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-1
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή04/12/1614:45ΚΑΖΑΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή04/12/1614:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)5-2
Ρεπό: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή11/12/1612:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή11/12/1614:45ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/12/1615:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)4-0
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/12/1618:15ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή08/01/1712:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΝΙΣΥΡΟΥΠέμπτη15/12/1612:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.6-6
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο17/12/1618:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή18/12/1614:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή18/12/1614:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)4-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή18/12/1617:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠαρασκευή13/01/1714:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο14/01/1714:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΑΖΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-0
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή15/01/1715:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-5
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή15/01/1718:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη25/01/1716:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
Ρεπό: ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο21/01/1714:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή22/01/1714:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή22/01/1714:45ΡΑΔΟΣ Μ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή22/01/1714:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή22/01/1715:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
Ρεπό: ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ Ε.Α.Κ.Παρασκευή27/01/1714:45ΚΑΖΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-1
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή29/01/1714:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-5
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή29/01/1714:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-1
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή29/01/1714:45ΚΑΖΑΣ Α., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή29/01/1716:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή05/02/1715:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-1
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΕ.Α.Κ.Κυριακή05/02/1715:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-2
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή05/02/1715:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3 α.α.
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή05/02/1718:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη28/02/1712:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.3-2
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο11/02/1715:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-5
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/02/1712:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή12/02/1715:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή12/02/1715:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)5-1
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Κυριακή12/02/1718:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-1
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο18/02/1715:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-2
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο18/02/1715:15ΒΛΑΧΟΣ B., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή19/02/1715:15ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/02/1715:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη21/02/1711:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.2-4
Ρεπό: ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή03/03/1713:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή05/03/1715:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-2
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή05/03/1715:30ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή05/03/1715:30ΚΑΖΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΕ.Α.Κ.Κυριακή05/03/1718:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΝΙΣΥΡΟΥΠαρασκευή10/03/1712:00ΠΛΑΤΣΗΣ ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο11/03/1715:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-0
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο11/03/1715:30ΚΑΖΑΣ Α., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή12/03/1715:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-3
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/03/1715:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-4
Ρεπό: ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή17/03/1713:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-0
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο18/03/1716:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή19/03/1713:00ΚΑΖΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)3-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή19/03/1716:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/03/1716:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
Ρεπό: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο25/03/1716:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή26/03/1713:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή26/03/1717:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-2
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή26/03/1717:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-0
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη28/03/1712:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.2-0
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ Ε.Α.Κ.Πέμπτη30/03/1718:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-3
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή31/03/1713:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή02/04/1717:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή02/04/1717:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή02/04/1717:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΣΑΛΑΚΟΥΣάββατο08/04/1717:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΝΙΣΥΡΟΥΣάββατο08/04/1717:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.0-5
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο08/04/1718:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή09/04/1717:00ΚΑΖΑΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή09/04/1717:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
Ρεπό: ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη12/04/1716:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-1
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη12/04/1716:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-5
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη12/04/1717:00ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-3
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη12/04/1717:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη12/04/1717:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-5
Ρεπό: ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ