Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου
Παρασκευή, 29/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΔ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
81 από 200
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-20
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΧΑΛΚΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ
Κυριακή
29/10/23
15:00
0-3
2.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ
Κυριακή
05/11/23
15:00
3-3
3.
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways
(1η φάση)
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΠΑΣΤΙΔΑ
Τετάρτη
08/11/23
14:30
3-2
4.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΣΥΜΗ
Κυριακή
12/11/23
13:00
4-1
5.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΠΑΣΤΙΔΑ
Σάββατο
18/11/23
15:00
1-0
6.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΦΑΝΩΝ
Κυριακή
26/11/23
14:45
2-0
7.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΒΑΤΙΟΥ
Κυριακή
03/12/23
14:45
0-4
8.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΠΑΣΤΙΔΑ
Σάββατο
09/12/23
14:45
5-0
9.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΠΑΣΤΙΔΑ
Σάββατο
16/12/23
14:45
4-1
10.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
Κυριακή
14/01/24
14:45
3-0
11.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΧΑΛΚΗ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ
Κυριακή
21/01/24
14:45
1-3
12.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Ε.Α.Κ.
Σάββατο
27/01/24
16:30
4-0
13.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
Ε.Α.Κ.
Παρασκευή
02/02/24
15:00
0-4
14.
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways
(2η φάση)
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
(ΝΙΚΗΤΗΣ 3)
ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Τετάρτη
14/02/24
17:00
1-6
15.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Ε.Α.Κ.
Σάββατο
17/02/24
19:30
4-0
16.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΠΑΣΤΙΔΑ
Κυριακή
25/02/24
15:30
0-4
17.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΣΤΙΔΑ
Κυριακή
03/03/24
11:45
3-1
18.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΣΑΛΑΚΟΥ
Κυριακή
10/03/24
15:00
5-0
19.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Σάββατο
23/03/24
18:00
1-1
20.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΠΑΣΤΙΔΑ
Κυριακή
31/03/24
17:00