Kounia bella
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΤΣΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 12045 από 13383 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1991
Σωματείο: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ


Στατιστικά

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001694'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001468'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001766'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2019-20

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10001544'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1544'---

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001893'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΧΑΛΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10211443'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1443'-722'1443'

ΧΑΛΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
30001661'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
554'---

ΧΑΛΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
50102005'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
401'-2005'-


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ23-09-231-490'
2.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ30-09-233-090'
3.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ07-10-230-190'
4.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ14-10-230-19'
5.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos SeawaysΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ17-10-230-590'
6.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 22-10-231-345'
7.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ28-10-231-064'
8.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ04-11-231-190'
9.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ11-11-233-175'
10.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ18-11-231-045'
11.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ25-11-230-0-
12.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ02-12-230-019'
13.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ09-12-232-274'
14.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ16-12-231-128'
15.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ20-12-231-111'
16.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ16-01-241-090'
17.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ20-01-241-390'
18.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ27-01-240-190'
19.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ31-01-243-090'
20.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ03-02-244-469'
21.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ10-02-242-190'
22.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ17-02-241-0-
23.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ24-02-242-1-
24.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ05-03-242-0-
25.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ10-03-241-1-
26.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ20-03-240-01'
27.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ23-03-242-046'
28.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos SeawaysΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ27-03-241-090'
29.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ31-03-241-249'
30.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ06-04-241-0-
31.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ13-04-243-090'
32.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 20-04-241-479'
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
33.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ29-10-221-190'
34.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ05-11-221-190'
35.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ12-11-221-290'
36.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ19-11-223-217'
37.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ26-11-222-090'
38.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ03-12-221-1-
39.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ10-12-224-011'
40.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ17-12-222-163'
41.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ14-01-231-023'
42.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ21-01-233-190'
43.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ28-01-232-190'
44.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΤΗΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ31-01-230-590'
45.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ07-02-235-070'
46.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 16-02-232-090'
47.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ21-02-231-134'
48.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ25-02-230-090'
49.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.04-03-231-480'
50.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ14-03-231-290'
51.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ18-03-231-090'
52.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ30-03-233-090'
53.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ05-04-230-2 παρ.90'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
54.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ07-10-210-090'
55.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ16-10-212-190'
56.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.23-10-210-390'
57.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ30-10-213-033'
58.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ06-11-212-090'
59.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ13-11-211-290'
60.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ20-11-214-090'
61.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ01-12-213-190'
62.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ11-12-216-256'
63.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 18-12-212-190'
64.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ24-01-222-090'
65.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ30-01-220-090'
66.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ02-02-221-290'
67.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 12-02-225-090'
68.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ19-02-222-090'
69.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ26-02-222-190'
70.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ05-03-222-390'
71.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ12-03-224-090'
72.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ26-03-220-257'
73.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ31-03-222-090'
74.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ03-04-221-590'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-20
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
75.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ20-10-192-390'
76.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ27-10-194-390'
77.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ03-11-193-190'
78.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ10-11-195-190'
79.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΗΡΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ17-11-190-490'
80.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ24-11-191-190'
81.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΤΗΛΟΣ02-12-193-080'
82.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ07-12-190-390'
83.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ15-12-192-0Γκολ!90'
84.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ12-01-201-390'
85.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ15-01-202-090'
86.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ 19-01-203-090'
87.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ26-01-201-190'
88.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ02-02-200-090'
89.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ08-02-202-245'
90.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ23-02-206-069'
91.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ29-02-200-390'
92.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ08-03-202-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
93.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 21-10-182-016'
94.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ27-10-180-490'
95.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ03-11-182-090'
96.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ10-11-180-190'
97.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ18-11-181-190'
98.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ21-11-181-677'
99.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ25-11-180-190'
100.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ01-12-183-090'
101.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ 16-12-184-190'
102.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ06-01-191-490'
103.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ20-01-192-490'
104.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ27-01-190-390'
105.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ02-02-193-090'
106.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ07-02-191-290'
107.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ17-02-190-290'
108.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ24-02-191-090'
109.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ03-03-191-290'
110.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ16-03-192-190'
111.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ24-03-191-390'
112.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ31-03-193-090'
113.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ07-04-191-190'
114.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ 14-04-192-390'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
115.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗ22-10-172-090'
116.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ29-10-172-190'
117.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ05-11-174-190'
118.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΗΛΟΣ - ΧΑΛΚΗ11-11-172-190'
119.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ19-11-170-190'
120.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΧΑΛΚΗ26-11-170-290'
121.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗ03-12-170-190'
122.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΝΗΡΕΑΣ10-12-171-290'
123.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ07-01-183-290'
124.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ14-01-182-190'
125.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ19-01-182-2Γκολ!Κίτρινη Κάρτα Δεύτερη Κίτρινη (Κόκκινη) 54'
126.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ11-02-184-290'
127.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΤΗΛΟΣ23-02-181-438'
128.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΚΗ04-03-182-290'
129.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ10-03-183-1-
130.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 18-03-181-1-
131.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΗΡΕΑΣ - ΧΑΛΚΗ25-03-182-090'
132.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ15-04-180-090'
133.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ22-04-182-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
134.Κύπελλο Δωδεκανήσου ΑυγουστίνοςΧΑΛΚΗ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ09-10-160-390'
135.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΚΗ16-10-160-2Γκολ!90'
136.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ23-10-160-090'
137.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ30-10-162-390'
138.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΝΗΡΕΑΣ12-11-162-190'
139.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗ19-11-161-190'
140.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ04-12-161-190'
141.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ11-12-161-2Γκολ!90'
142.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ15-01-171-290'
143.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗ22-01-174-141'
144.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ29-01-171-090'
145.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ05-02-171-090'
146.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ11-02-170-3Γκολ!90'
147.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΗΡΕΑΣ - ΧΑΛΚΗ05-03-171-190'
148.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ12-03-171-090'
149.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗ18-03-174-190'
150.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΧΑΛΚΗ26-03-171-290'
151.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΤΗΛΟΣ31-03-172-390'
152.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΧΑΛΚΗ09-04-173-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
153.Κύπελλο Δωδεκανήσου ΑυγουστίνοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΧΑΛΚΗ11-10-150-290'
154.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ18-10-151-190'
155.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΧΑΛΚΗ25-10-150-3Γκολ!90'
156.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 01-11-152-1Γκολ!90'
157.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ08-11-150-190'
158.Κύπελλο Δωδεκανήσου ΑυγουστίνοςΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ11-11-150-190'
159.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΧΑΛΚΗ22-11-151-090'
160.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΧΑΛΚΗ06-12-152-190'
161.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ20-12-154-1Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 90'
162.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΧΑΛΚΗ10-01-160-290'
163.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ17-01-164-1Γκολ!90'
164.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ24-01-162-090'
165.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗ30-01-160-088'
166.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ07-02-161-352'
167.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗ14-02-161-090'
168.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗ21-02-163-190'
169.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ28-02-160-090'
170.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΧΑΛΚΗ05-03-162-278'
171.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ20-03-163-077'
172.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΧΑΛΚΗ27-03-162-290'
173.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ03-04-161-190'
174.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣ09-04-161-3Γκολ!90'
175.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΗ17-04-161-390'