Kounia bella
Anek
Blue Star Ferries
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος

<< Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΠαρασκευή28/10/2215:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο29/10/2215:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο29/10/2215:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή30/10/2212:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.3-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη01/11/2212:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)5-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο05/11/2215:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο05/11/2215:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο05/11/2215:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή06/11/2215:00ΣΙΜΙΔΗΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΛΑΡΔΟΥΤρίτη08/11/2212:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο12/11/2212:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΑΕ ΚΩΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο12/11/2212:30ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΣΙΜΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο12/11/2214:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο12/11/2214:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤρίτη15/11/2212:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο19/11/2212:30ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΣΙΜΙΔΗΣ Β., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο19/11/2214:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο19/11/2214:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΛΑΡΔΟΥΚυριακή20/11/2211:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-4
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη22/11/2212:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο26/11/2212:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-0
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο26/11/2214:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο26/11/2214:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)6-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΕ ΚΩΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤρίτη29/11/2212:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΑΣΤΙΔΑΤρίτη29/11/2212:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο03/12/2213:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ., ΣΙΜΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο03/12/2214:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο03/12/2214:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο03/12/2214:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-3
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο03/12/2214:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο10/12/2214:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-4
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο10/12/2214:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη13/12/2212:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο07/01/2312:30ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΑΡΔΟΥΤρίτη10/01/2312:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο17/12/2212:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΕ ΚΩΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο17/12/2212:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΛΑΡΔΟΥΣάββατο17/12/2214:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή18/12/2214:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΑΣΤΙΔΑΤρίτη10/01/2312:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο14/01/2312:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο14/01/2314:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΒΑΤΙΟΥΣάββατο14/01/2314:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο14/01/2314:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)8-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο14/01/2315:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο21/01/2312:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο21/01/2314:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΑΡΔΟΥΣάββατο21/01/2314:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-1
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΕ ΚΩΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤρίτη24/01/2312:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤρίτη24/01/2312:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο28/01/2315:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο28/01/2315:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο28/01/2315:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο28/01/2315:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή29/01/2312:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)5-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΩΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΕ ΚΩΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΚΩΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΚΩΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΚΩΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ