Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου
Παρασκευή, 29/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΔ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
176 από 200
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-20
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways
(1η φάση)
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
(ΝΙΚΗΤΗΣ 2)
Ε.Α.Κ.
Κυριακή
15/10/23
12:45
0-1
2.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγ.)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΝΙΣΥΡΟΥ
Κυριακή
22/10/23
11:45
3-0
3.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΝΙΣΥΡΟΥ
Τρίτη
31/10/23
11:30
1-1
4.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΜΑΛΩΝΑΣ
Δευτέρα
06/11/23
12:00
6-0
5.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Δευτέρα
20/11/23
13:15
2-0
6.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΤΗΛΟΣ
ΝΙΣΥΡΟΥ
Πέμπτη
23/11/23
11:30
3-4
7.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΕΜΠΩΝΑΣ
Δευτέρα
27/11/23
13:30
1-1
8.
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways
(1η φάση)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΝΙΣΥΡΟΥ
Πέμπτη
30/11/23
11:15
4-5
9.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΙΣΥΡΟΥ
Τρίτη
05/12/23
11:30
5-4
10.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγ.)
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΚΕΦΑΛΟΥ
Κυριακή
10/12/23
12:00
4-2
11.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ
Δευτέρα
11/12/23
12:30
2-1
12.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΝΙΣΥΡΟΥ
Τρίτη
19/12/23
11:30
5-1
13.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΝΙΣΥΡΟΥ
Τετάρτη
17/01/24
11:45
2-3
14.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΝΙΣΥΡΟΥ
Τετάρτη
31/01/24
11:30
2-0
15.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΤΗΛΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΤΗΛΟΥ
Τρίτη
06/02/24
11:15
3-2
16.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ
Παρασκευή
09/02/24
13:00
4-0
17.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΝΙΣΥΡΟΥ
Πέμπτη
15/02/24
11:30
2-2
18.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγ.)
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΖΗΠΑΡΙ
Κυριακή
18/02/24
12:00
0-3
19.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΝΙΣΥΡΟΥ
Τρίτη
27/02/24
11:30
1-1
20.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
Σάββατο
02/03/24
12:00
4-2
21.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγ.)
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
Κυριακή
10/03/24
10:00
0-1
22.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΝΙΣΥΡΟΥ
Τετάρτη
13/03/24
11:00
3-1
23.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΦΑΝΤΟΥ
Παρασκευή
22/03/24
13:00
0-2
24.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ
Παρασκευή
29/03/24
12:00
25.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγ.)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
26.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγ.)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
3-0
α.α.