Kounia bella
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 5101 από 13383 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1994
Σωματείο: ΑΕ ΛΕΡΟΥ


Στατιστικά

ΑΕ ΛΕΡΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2000728'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
364'---

ΑΕ ΛΕΡΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000954'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10001211'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1211'---

ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2019-20

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000090'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000990'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001001'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001463'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000919'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑ.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ29-10-231-390'
2.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ12-11-232-154'
3.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ28-11-232-190'
4.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ03-12-232-534'
5.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ14-12-230-2Γκολ!Γκολ!90'
6.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ20-02-242-110'
7.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ25-02-241-1-
8.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ03-03-243-190'
9.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος ΝήσωνΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ14-03-245-190'
10.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ23-03-244-090'
11.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ28-03-243-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
12.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ14-11-220-390'
13.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ27-11-221-190'
14.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ18-12-223-190'
15.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ01-02-233-090'
16.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ04-02-230-090'
17.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 10-02-233-390'
18.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ16-02-232-090'
19.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ23-02-232-084'
20.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ06-03-230-590'
21.Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ14-03-234-190'
22.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ27-03-231-260'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
23.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ05-11-212-190'
24.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ14-11-211-190'
25.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑ.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ18-11-212-290'
26.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ03-12-213-090'
27.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ09-12-211-590'
28.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ04-02-221-241'
29.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ17-02-226-190'
30.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ27-02-224-3Γκολ!90'
31.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ06-03-226-090'
32.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ13-03-225-090'
33.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ29-03-222-590'
34.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 03-04-225-090'
35.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ16-04-222-090'
36.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ08-05-221-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-20
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
37.Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ22-01-200-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
38.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ02-11-180-490'
39.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ18-11-180-090'
40.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ23-11-180-290'
41.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ02-12-182-290'
42.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ09-12-181-490'
43.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ19-12-184-390'
44.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ18-01-190-090'
45.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ27-01-195-390'
46.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ06-02-196-190'
47.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 01-03-193-390'
48.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ17-03-194-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
49.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ08-11-173-090'
50.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ12-11-170-290'
51.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ18-11-174-290'
52.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ24-11-171-185'
53.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ01-12-172-490'
54.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ10-12-174-390'
55.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 07-01-180-2-
56.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ14-01-182-116'
57.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ28-01-181-290'
58.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ25-02-184-590'
59.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ04-03-186-590'
60.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ25-03-185-190'
61.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ01-04-185-490'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
62.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ23-10-164-190'
63.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ06-11-163-090'
64.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ11-11-162-088'
65.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ19-11-164-190'
66.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ02-12-162-381'
67.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ10-12-165-390'
68.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ16-12-160-290'
69.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ11-01-171-190'
70.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ18-01-173-190'
71.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ27-01-172-345'
72.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ01-02-171-190'
73.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ08-02-173-179'
74.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ05-03-171-090'
75.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ12-03-172-190'
76.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ19-03-177-190'
77.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ29-03-172-090'
78.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ08-04-171-390'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
79.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ06-11-151-190'
80.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ15-11-152-190'
81.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ22-11-150-190'
82.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ13-12-153-090'
83.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ19-12-152-490'
84.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ10-01-164-190'
85.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 23-01-161-278'
86.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ07-02-162-090'
87.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ20-02-164-131'
88.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ20-03-163-290'
89.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ26-03-164-290'
90.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ24-04-161-2-