Blue Star Ferries
Βιβλίο
Anek
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΠΑΤΜΟΥΠαρασκευή06/11/1515:30ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α.1-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο07/11/1515:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΛΕΙΨΩΝΚυριακή08/11/1513:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α.1-7
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή08/11/1515:00ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-0
Ρεπό: ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή15/11/1512:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α.2-1
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή15/11/1513:30ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΝΤΟΒΛΙΑΝΩΦ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή15/11/1514:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή15/11/1514:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-4
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΛΕΙΨΩΝΚυριακή22/11/1510:00ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ.0-2
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΑΤΜΟΥΚυριακή22/11/1510:30ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή22/11/1512:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή22/11/1514:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο28/11/1513:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή29/11/1511:15ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή29/11/1515:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΛΕΙΨΩΝΚυριακή10/01/1613:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α.4-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΠΑΤΜΟΥΣάββατο05/12/1512:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ.3-2
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο05/12/1518:30ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή06/12/1513:15ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή06/12/1514:45ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΩ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΠΥΛΙΟΥΣάββατο12/12/1516:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή13/12/1511:15ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή13/12/1513:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΛΕΙΨΩΝΚυριακή13/12/1514:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α.1-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο19/12/1514:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-4
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΠΥΛΙΟΥΣάββατο19/12/1518:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΓΚΕΡΛΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή20/12/1514:45ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-3
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή20/12/1514:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή17/01/1612:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή17/01/1614:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΑΤΜΟΥΣάββατο23/01/1614:45ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α.1-2
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΕΙΨΩΝΚυριακή24/01/1610:15ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.1-3
Ρεπό: ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο30/01/1619:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή31/01/1611:15ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή31/01/1614:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΚυριακή31/01/1614:45ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
Ρεπό: ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο06/02/1615:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-3
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή07/02/1613:00ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή07/02/1615:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο12/03/1611:00ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΙΓΚΕΡΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-3
Ρεπό: ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΠΑΤΜΟΥΚυριακή14/02/1610:30ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α.3-2
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή14/02/1611:15ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή14/02/1612:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή14/02/1615:00ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο20/02/1615:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή21/02/1615:15ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-2
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΠΥΛΙΟΥΣάββατο27/02/1619:00ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)8-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή28/02/1611:15ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)5-1
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο05/03/1616:30ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή06/03/1611:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-4
ΑΕ ΚΩΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή06/03/1612:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΠΑΤΜΟΥΚυριακή17/04/1615:30ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΓΚΟΣ Δ.4-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΛΕΙΨΩΝΣάββατο19/03/1612:30ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Κ.2-5
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή20/03/1611:15ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΑΕ ΚΩΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή20/03/1611:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή20/03/1615:30ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΩ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο26/03/1612:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ.4-1
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΑΤΜΟΥΣάββατο26/03/1616:00ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α.4-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο26/03/1618:00ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή27/03/1617:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή03/04/1617:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΥΛΙΟΥΚυριακή03/04/1618:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΩΛΕΙΨΩΝΠέμπτη21/04/1610:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.0-2
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΑΤΜΟΥΚυριακή24/04/1614:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΓΚΟΓΚΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο09/04/1616:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο09/04/1617:00ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΠΥΛΙΟΥΣάββατο09/04/1618:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο07/05/1617:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)8-0
Ρεπό: ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο16/04/1617:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή17/04/1611:45ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Κ.3-5
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή17/04/1617:00ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-2
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΑΕ ΚΩΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή08/05/1608:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-4
Ρεπό: ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ