Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, 25/4/2024 16:22
Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή, οι παρακάτω αθλητές, γεννηθέντες το 2008-2009, Την Παρασκευή 26.04.2024 και ώ... περισσότερα...
Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή, οι παρακάτω αθλητές, γεννηθέντες το 2008-2009, Την Παρασκευή 26.04.2024 και ώ... περισσότερα...
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 25/4/2024 13:03
Ο Πρόεδρος, Παναγιώτης Διακοφώτης και τα μέλη της Ε.Ε. της ΕΠΣΔ, θέλουν να συγχαρούν τις αθλήτριε... περισσότερα...
Ο Πρόεδρος, Παναγιώτης Διακοφώτης και τα μέλη της Ε.Ε. της ΕΠΣΔ, θέλουν να συγχαρούν τις αθλήτριε... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 22/4/2024 11:06
Ο Πρόεδρος, Παναγιώτης Διακοφώτης και τα μέλη της Ε.Ε. της ΕΠΣΔ, συγχαίρουν τον Πρωταθλητή Δωδεκ... περισσότερα...
Ο Πρόεδρος, Παναγιώτης Διακοφώτης και τα μέλη της Ε.Ε. της ΕΠΣΔ, συγχαίρουν τον Πρωταθλητή Δωδεκ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ , 20/4/2024 14:55
Ο αγώνας της Ά Κατηγορίας Δωδεκανήσου, Blue Star Ferries, της 30ης αγωνιστικής "ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ - ΠΟΣΕ... περισσότερα...
Ο αγώνας της Ά Κατηγορίας Δωδεκανήσου, Blue Star Ferries, της 30ης αγωνιστικής "ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ - ΠΟΣΕ... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Νο 30/18.04.2024, 19/4/2024 12:47
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
Συλλυπητήρια ανακοίνωση, 19/4/2024 12:27
Με μεγάλη θλίψη πληροφορηθήκαμε σήμερα την απώλεια του γιατρού Κώστα Κωτικώστα, επί σειρά ετών δι... περισσότερα...
Με μεγάλη θλίψη πληροφορηθήκαμε σήμερα την απώλεια του γιατρού Κώστα Κωτικώστα, επί σειρά ετών δι... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Τρίτη | 23/04/24 | 13:00 | ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) | 3-0 |
Γ Κατηγορία (28η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β | ΜΑΛΩΝΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ) | 5-2 |
3. | ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 21/04/24 | 15:00 | ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) | 0-1 |
4. | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 21/04/24 | 17:30 | ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) | 5-2 |
29η αγωνιστική | |||||||
5. | ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΜΑΛΩΝΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ) | 1-3 |
6. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΝΤΑΚΟ Κ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | 3-0 |
7. | ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | 1-0 |
8. | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | 3-0 α.α. |
9. | ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | 2-2 |
K-16 (20η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΣΥΜΗ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:30 | ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. | 0-5 |
23η αγωνιστική | |||||||
11. | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | 0-2 |
12. | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 23/04/24 | 17:00 | ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | 2-4 |
Κ-16 Ομιλος Νήσων (15η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | 0-3 α.α. | |
17η αγωνιστική | |||||||
14. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. | 4-0 |
15η αγωνιστική | |||||||
15. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. | |
16η αγωνιστική | |||||||
16. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ., ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. | |
K-14 A Όμιλος (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:30 | ΛΟΞΑΣ Α. | 5-0 |
K-14 Β Όμιλος (11η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:30 | ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. | Αναβλήθηκε |
Κ-14 Ομιλος Νήσων (11η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
19. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. | 7-0 |
14η αγωνιστική | |||||||
20. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 13:00 | ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. | 9-0 |
21η αγωνιστική | |||||||
21. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Τρίτη | 23/04/24 | 15:30 | ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ. | 3-0 α.α. |
Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (32η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 13:00 | 1-0 | |
23. | Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | 2-2 | |
33η αγωνιστική | |||||||
24. | ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | Τρίτη | 23/04/24 | 16:00 | 4-4 | ||
25. | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. | Τετάρτη | 24/04/24 | 11:00 | 3-0 α.α. | ||
26. | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 12:00 | 4-0 | ||
27. | ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - Α.Ε.Ρ.Α. | Τετάρτη | 24/04/24 | 14:00 | 1-0 | ||
28. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 1-0 | |
29. | ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 1-1 | ||
30. | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 3-1 | ||
31. | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΠΥΛΙΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 1-1 | |
32. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 2-1 | ||
Πανελλήνιο Πρωτάθλμα Ανάπτυξης Γυναικών Κ15 (2η Φάση) (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
33. | ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 15:30 | 3-0 | ||
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (9η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
34. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
35. | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
36. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
37. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΡΟΔΟΣ Β | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
38. | ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
39. | ΟΡΦΕΑΣ 4 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
40. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
41. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
42. | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
43. | ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
44. | ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
45. | ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (BRONZE) (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
46. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | 3-0 α.α. | |
47. | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:15 | 0-3 | |
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
48. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 09:00 | 3-0 | |
3η φάση | |||||||
49. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ ( ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ GOLD) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:15 | 2-0 | |
50. | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ( ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ GOLD) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:15 | 1-4 | |
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (IRON) (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
51. | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 09:00 | 1-2 | |
2η φάση | |||||||
52. | ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΑΕ ΛΕΡΟΥ ( ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | 1-2 | |
53. | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:15 | 4-1 | |
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (SILVER) (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
54. | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ( ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | 3-1 | |
55. | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ( ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | 3-3 (πεν: 2-1) |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Πρωτάθλημα Πρωταθλητριών ΕΠΣ 8ος Όμιλος (1η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 00:00 | 0-3 α.α. | ||
2. | ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 00:00 | |||
3. | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 00:00 | |||
2η αγωνιστική | |||||||
4. | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ | Τετάρτη | 01/05/24 | 00:00 | 3-0 α.α. | ||
5. | ΑΣ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 00:00 | |||
6. | ΑΟΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥ | Τετάρτη | 01/05/24 | 00:00 | |||
Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 27/04/24 | 19:30 | (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
Γ Κατηγορία (30η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. | ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 18:30 | ||
9. | ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 28/04/24 | 14:30 | ||
10. | ΔΩΡΙΕΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
K-16 (19η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 11:30 | ||
24η αγωνιστική | |||||||
12. | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
13. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | Ε.Α.Κ. | Δευτέρα | 29/04/24 | 16:00 | ||
K-14 A Όμιλος (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
14. | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 11:30 | ||
K-14 Β Όμιλος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΗΓΑΔΙΩΝ | Τετάρτη | 01/05/24 | 12:00 | ||
Κ-14 Ομιλος Νήσων (19η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | ||
21η αγωνιστική | |||||||
17. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | ||
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (5η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΛΙΝΔΟΥ | Τρίτη | 30/04/24 | 17:00 | ||
19. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | ||
Πανελλήνιο Πρωτάθλμα Προεπιλογής Ε.Ο. K-16 (3η Φάση) (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | ΕΠΣ Ηρακλείου - ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Τρίτη | 30/04/24 | 13:00 | |||
Γ΄ Κατηγορίας Γυναικών 7ος Ομιλος (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.