Βιβλίο
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ Ε.Α.Κ.Παρασκευή20/10/1714:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή22/10/1716:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/10/1716:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή22/10/1716:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή22/10/1716:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-0
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο28/10/1716:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή29/10/1715:00ΚΑΖΑΣ Α., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή29/10/1715:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή29/10/1715:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη31/10/1714:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.1-4
Ρεπό: ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή03/11/1714:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή05/11/1714:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή05/11/1714:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή05/11/1714:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Κυριακή05/11/1718:30ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΙΑΡΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)7-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΝΙΣΥΡΟΥΣάββατο11/11/1714:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.2-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή12/11/1713:30ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή12/11/1714:45ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή12/11/1714:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)4-3
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή12/11/1716:15ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-2
Ρεπό: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΝΙΣΥΡΟΥΣάββατο18/11/1714:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.8-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο18/11/1714:45ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/1714:45ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή19/11/1714:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή19/11/1714:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
Ρεπό: ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΠαρασκευή24/11/1713:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή26/11/1714:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-4
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή26/11/1714:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή26/11/1714:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΤετάρτη13/12/1714:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1
Ρεπό: ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΝΙΣΥΡΟΥΣάββατο02/12/1714:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.1-0
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή03/12/1712:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΙΠΠΟΤΕΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή03/12/1714:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0 α.α.
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή03/12/1714:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή03/12/1714:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)0-2
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή08/12/1714:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή10/12/1714:45ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή10/12/1714:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/12/1714:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-4
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΕ.Α.Κ.Κυριακή10/12/1716:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-1
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή17/12/1711:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή17/12/1714:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή17/12/1714:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη10/01/1814:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή02/02/1814:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή07/01/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή07/01/1814:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή07/01/1814:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-2
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή07/01/1814:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή14/01/1815:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
Ρεπό: ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή12/01/1814:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή14/01/1814:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή14/01/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή14/01/1817:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη17/01/1814:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-3
Ρεπό: ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο20/01/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΝΙΣΥΡΟΥΣάββατο20/01/1814:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.1-2
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο20/01/1814:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή21/01/1811:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή21/01/1814:45ΚΑΖΑΣ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο27/01/1815:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή28/01/1812:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-3
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή28/01/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠαρασκευή16/02/1813:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή18/02/1813:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-1
Ρεπό: ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή11/02/1815:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή11/02/1815:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή11/02/1815:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη20/02/1812:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.3-1
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη21/02/1815:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή25/02/1813:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή25/02/1815:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή25/02/1815:30
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1815:30
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή25/02/1815:30
Ρεπό: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
Ρεπό: ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Ρεπό: ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
Ρεπό: ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Ρεπό: ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ