Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Εφηβίκο Ομιλος Νήσων

Εφηβίκο Ομιλος Ροδου >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή29/10/1710:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.6-4
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή29/10/1711:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.2-1
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο04/11/1712:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο25/11/1712:30ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.3-3
Ρεπό: ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο25/11/1714:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-9
ΑΕ ΚΩΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο02/12/1711:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.1-4
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΑΚΚΙΔευτέρα04/12/1712:50ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.1-2
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠαρασκευή22/12/1713:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΠαρασκευή10/11/1715:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο18/11/1715:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.1-3
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΛΑΚΚΙΔευτέρα11/12/1712:45ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.1-0
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο13/01/1810:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο25/11/1711:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο20/01/1811:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ.1-3
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο03/02/1812:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-6
Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΕ ΚΩΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο27/01/1810:15ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.2-4
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο27/01/1811:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο27/01/1813:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ.1-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο13/01/1815:00ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ.2-2
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο20/01/1811:30ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο03/02/1812:45Αναβλήθηκε
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο17/02/1812:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή04/02/1812:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΑΕ ΚΩΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο17/02/1811:30ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-3
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο24/02/1810:15
Ρεπό: ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΤρίτη30/01/1810:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.5-2
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΤρίτη30/01/1814:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή04/02/1812:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.3-1
Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο09/12/1713:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.8-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο24/02/1813:00
Ρεπό: ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΩΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη07/02/1815:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-9
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΚυριακή18/02/1814:00ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.9-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΩΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Ρεπό: ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ