Βιβλίο
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Εφηβικό Ομιλος Νήσων

Εφηβικό Ομιλος Ροδου >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή29/10/1710:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.6-4
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή29/10/1711:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.2-1
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο04/11/1712:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο25/11/1712:30ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.3-3
Ρεπό: ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο25/11/1714:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-9
ΑΕ ΚΩΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο02/12/1711:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.1-4
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΑΚΚΙΔευτέρα04/12/1712:50ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.1-2
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠαρασκευή22/12/1713:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΠαρασκευή10/11/1715:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο18/11/1715:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.1-3
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΛΑΚΚΙΔευτέρα11/12/1712:45ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.1-0
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο13/01/1810:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο25/11/1711:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο20/01/1811:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ.1-3
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο03/02/1812:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-6
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΤετάρτη04/04/1810:30ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.5-1
Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ0-3 α.α.
ΑΕ ΚΩΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο27/01/1810:15ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.2-4
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο27/01/1811:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο27/01/1813:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ.1-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο13/01/1815:00ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ.2-2
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο20/01/1811:30ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο03/02/1812:453-0 α.α.
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο17/02/1812:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 0-3 α.α.
ΑΕ ΚΩΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο17/02/1811:30ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-3
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο24/02/1810:15ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.6-0
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή04/03/1813:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.6-11
Ρεπό: ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΤρίτη30/01/1810:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.5-2
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΤρίτη30/01/1814:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή04/02/1812:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.3-1
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο10/03/1813:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.6-3
Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο09/12/1713:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.8-1
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή25/02/1810:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-2
ΑΕ ΚΩΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο10/03/1812:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο24/02/1813:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-5
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο31/03/1818:30ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-5
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή22/04/1811:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.3-0
Ρεπό: ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή22/04/1811:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.5-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή29/04/1810:00ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή06/05/1811:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.8-5
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη07/02/1815:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-9
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΚυριακή18/02/1814:00ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.9-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο21/04/1811:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ0-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο17/03/1812:30ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ.1-3
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή29/04/1816:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή06/05/1811:00ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ3-0 α.α.
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή25/03/1813:30ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.5-6
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή13/05/1811:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.7-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή27/05/1811:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή11/03/1812:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.0-5
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΤρίτη03/04/1812:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.4-2
ΑΕ ΚΩΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΤετάρτη16/05/1817:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο28/04/1811:00ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.5-0
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο05/05/1816:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.2-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή20/05/1815:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-8
Ρεπό: ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΚυριακή22/04/1813:15ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.2-4
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΥΛΙΟΥΠέμπτη03/05/1820:15ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.3-0
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο12/05/1812:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-8
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΑΛΥΜΝΟΥΠέμπτη17/05/1819:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-3
Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο17/03/1812:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-3
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο19/05/1814:00ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή03/06/1811:00ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ