Blue Star Ferries
Anek
Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Εφηβικό Ομιλος Ροδου

<< Εφηβικό Ομιλος Νήσων

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΦΑΝΩΝΣάββατο14/10/1712:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-3
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή15/10/1712:00ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή15/10/1712:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή29/10/1711:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή07/01/1811:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο10/02/1815:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο21/10/1711:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο21/10/1711:30ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή22/10/1711:00ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)7-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο06/01/1812:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-14
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο03/02/1812:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο04/11/1711:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο04/11/1712:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΓΑΤΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)9-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο04/11/1712:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Κυριακή05/11/1710:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή05/11/1711:00ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΦΑΝΩΝΚυριακή05/11/1712:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-14


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΙΠΠΟΤΕΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο11/11/1711:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-5
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο11/11/1712:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-6
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή12/11/1710:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/11/1711:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-9
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή12/11/1711:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή12/11/1712:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΓΑΤΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)8-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο18/11/1710:15ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-5
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο18/11/1711:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο18/11/1711:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο18/11/1712:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΦΑΝΩΝΣάββατο18/11/1712:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΓΑΤΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΤρίτη21/11/1715:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΓΑΤΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο25/11/1711:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο25/11/1711:30ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο25/11/1714:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-0 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο25/11/1716:00ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή26/11/1711:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή26/11/1712:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)2-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο02/12/1710:30ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο02/12/1710:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-6
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο02/12/1711:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο02/12/1711:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΦΑΝΩΝΣάββατο02/12/1712:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-15
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή03/12/1711:30ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)4-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο09/12/1711:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)6-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο09/12/1712:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο09/12/1713:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)8-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο09/12/1717:00ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)8-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή10/12/1711:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή10/12/1714:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο16/12/1712:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-5
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΦΑΝΩΝΣάββατο16/12/1712:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-14
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1718:15ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/12/1711:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή17/12/1714:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΔευτέρα18/12/1718:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-8


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 3-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο13/01/1814:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)6-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Σάββατο13/01/1817:30ΓΑΤΗ Ε., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)7-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή14/01/1810:30ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-9
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή14/01/1811:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή21/01/1811:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ0-3 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο20/01/1811:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-4
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή21/01/1811:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΡΗΓΑΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-6
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή21/01/1811:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΦΑΝΩΝΣάββατο24/02/1812:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Πέμπτη15/03/1820:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 3-0 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο27/01/1811:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο27/01/1812:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή28/01/1810:30ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)8-4
Α.Ε.Ρ.Α. - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή28/01/1811:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)11-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο03/02/1811:45ΓΑΤΗ Ε., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο03/02/1811:30ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)9-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή04/02/1813:15ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-5
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή11/02/1812:00ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Κυριακή25/02/1810:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο24/03/1811:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤετάρτη25/04/1817:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 3-0 α.α.
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ0-3 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο10/02/1812:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή18/03/1813:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο24/03/1811:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή13/05/1817:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/02/1812:00ΓΑΤΗ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)16-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο24/02/1812:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή25/02/1811:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-5
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή15/04/1812:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)7-0
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤετάρτη02/05/1817:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)6-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 3-0 α.α.
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο03/03/1812:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΡΗΓΑΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-9
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο03/03/1812:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή04/03/1811:30ΓΑΤΗ Ε., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή04/03/1811:30ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη06/03/1815:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-4


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ0-3 α.α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο10/03/1812:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο10/03/1812:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-5
Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΠΠΟΤΕΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο10/03/1812:15ΓΑΤΗ Ε., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-0 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή11/03/1810:30ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/03/1818:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 3-0 α.α.
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο17/03/1816:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-3
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή18/03/1811:00ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή18/03/1811:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή18/03/1814:00ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ0-3 α.α.
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο31/03/1812:00ΓΑΤΗ Ε., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)11-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΕ.Α.Κ.Σάββατο21/04/1817:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-3
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη25/04/1817:00ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη25/04/1817:00ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)9-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΙΠΠΟΤΕΣ3-0 α.α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 3-0 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή15/04/1812:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή15/04/1812:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή15/04/1816:00ΓΑΤΗ Ε., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη18/04/1817:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-7


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ0-3 α.α.
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ0-3 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο21/04/1811:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-5
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή22/04/1811:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή29/04/1811:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΣΤΙΔΑΠέμπτη10/05/1817:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ3-0 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 3-0 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή29/04/1817:00ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή29/04/1817:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤρίτη01/05/1817:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη02/05/1817:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ0-3 α.α.
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.0-3 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο05/05/1817:00ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)8-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή06/05/1817:30ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΣΤΙΔΑΔευτέρα07/05/1817:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-4
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη09/05/1817:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο12/05/1817:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)7-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή13/05/1811:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή13/05/1811:00ΓΑΤΗ Ε., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη16/05/1817:00ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη16/05/1817:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-4


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ0-3 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο19/05/1811:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο19/05/1817:300-3 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο19/05/1817:30ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-6
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/05/1811:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-7
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή20/05/1817:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-3


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ3-0 α.α.
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ0-3 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή25/05/1818:30ΓΑΤΗ Ε., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)6-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο26/05/1811:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο26/05/1818:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-3
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο26/05/1818:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)9-0