Anek
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Εφηβίκο Ομιλος Ροδου

<< Εφηβίκο Ομιλος Νήσων

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΦΑΝΩΝΣάββατο14/10/1712:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-3
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή15/10/1712:00ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή15/10/1712:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή29/10/1711:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή29/10/1711:00Αναβλήθηκε
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή29/10/1711:00Αναβλήθηκε


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο21/10/1711:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο21/10/1711:30ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο21/10/1712:00Αναβλήθηκε
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή22/10/1711:00ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή22/10/1712:00Αναβλήθηκε
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)7-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο04/11/1711:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο04/11/1712:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΓΑΤΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)9-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο04/11/1712:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Κυριακή05/11/1710:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή05/11/1711:00ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΦΑΝΩΝΚυριακή05/11/1712:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-14


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΙΠΠΟΤΕΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο11/11/1711:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-5
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο11/11/1712:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-6
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή12/11/1710:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/11/1711:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-9
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή12/11/1711:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή12/11/1712:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΓΑΤΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)8-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο18/11/1710:15ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-5
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο18/11/1711:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο18/11/1711:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο18/11/1712:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΦΑΝΩΝΣάββατο18/11/1712:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΓΑΤΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΤρίτη21/11/1715:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΓΑΤΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο25/11/1711:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο25/11/1711:30ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο25/11/1714:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)Αναβλήθηκε
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο25/11/1716:00ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή26/11/1711:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή26/11/1712:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)2-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο02/12/1710:30ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο02/12/1710:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-6
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο02/12/1711:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο02/12/1711:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΦΑΝΩΝΣάββατο02/12/1712:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-15
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή03/12/1711:30ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)4-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο09/12/1711:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)6-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο09/12/1712:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο09/12/1713:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)8-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο09/12/1717:00ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)8-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή10/12/1711:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή10/12/1714:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΚΛΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ