Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παιδικό Όμιλος Νήσων

<< Παιδικό A Όμιλος
Παιδικό Β Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο11/11/1711:45ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΠΥΛΙΟΥΣάββατο11/11/1715:30ΚΙΝΑΣ Θ.0-11
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΚυριακή19/11/1710:00ΚΙΝΑΣ Θ.0-16
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή18/02/1812:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο25/11/1715:00ΚΙΝΑΣ Θ.1-7
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο02/12/1715:00ΚΙΝΑΣ Θ.8-2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΕ ΚΩΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/12/1714:00ΚΙΝΑΣ Θ.4-1
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή14/01/1812:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.9-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο09/12/1712:45ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.4-5
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο09/12/1714:30ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.1-3
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο09/12/1714:45ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.3-3
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο09/12/1717:30ΚΙΝΑΣ Θ.3-0 α.α.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο16/12/1711:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/12/1712:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-3
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο16/12/1714:30ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.4-1
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/12/1715:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή14/01/1814:00ΑΛΕΚΟΣ Δ.5-0
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο27/01/1816:00ΚΙΝΑΣ Θ.1-6
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή28/01/1814:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-3
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΠαρασκευή16/02/1812:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο20/01/1814:00ΝΤΟΚΟΣ Μ.0-9
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο20/01/1816:00ΝΤΟΚΟΣ Μ.8-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο03/02/1814:15ΞΟΥΡΗΣ Γ.10-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή11/02/1810:00ΑΛΕΚΟΣ Δ.Αναβλήθηκε


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο03/02/1817:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο24/02/1816:00
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή25/02/1813:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή11/02/1812:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 200/00/0000:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΕ ΚΩΣ00/00/0000:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ00/00/0000:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 200/00/0000:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ00/00/0000:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 200/00/0000:00