Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παιδικό Β Όμιλος

<< Παιδικό Όμιλος Νήσων

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΦΑΝΩΝΣάββατο04/11/1711:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.2-5
ΧΑΛΚΗ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΣάββατο04/11/1713:45ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.0-8
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή05/11/1713:00ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.1-0
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο27/01/1813:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.1-1
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο10/02/1814:00ΓΑΤΗ Ε.3-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο11/11/1711:00ΝΤΟΚΟΣ Α.10-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο11/11/1712:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.8-0
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΕ.Α.Κ.Σάββατο11/11/1714:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.5-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη18/04/1816:00ΒΛΑΧΟΣ B.5-2
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο18/11/1711:30ΤΣΕΤΣΟΣ Σ.0-11
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο18/11/1712:30ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.1-3
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/11/1711:30ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.14-0
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΤρίτη05/12/1715:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.2-9
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή24/11/1715:45ΒΛΑΧΟΣ B.2-5
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο25/11/1711:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-3
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο25/11/1711:30ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α.5-1
ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή26/11/1710:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.2-1
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΕΥΚΛΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο02/12/1715:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.6-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή22/12/1716:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.2-10
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη10/01/1815:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.1-5
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Παρασκευή08/12/1719:45ΜΠΕΚΑΣ Κ.8-1
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο09/12/1711:00ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α.3-3
ΧΑΛΚΗ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο09/12/1713:00ΓΑΤΗ Ε.1-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή10/12/1712:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.1-16
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή15/12/1719:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο16/12/1712:00ΓΑΤΗ Ε.4-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή21/01/1812:00ΓΑΤΗ Ε.10-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή25/03/1814:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.0-3 α.α.
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή12/01/1819:30ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α.4-5
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο13/01/1811:30ΓΙΩΡΓΑΣ Σ.1-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΣάββατο13/01/1812:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-9
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο13/01/1813:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.0-8
Ρεπό: ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο20/01/1812:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.15-3
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο20/01/1816:15ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.9-1
ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο03/02/1814:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.1-11
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο03/02/1815:00ΒΛΑΧΟΣ B.2-3
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή19/01/1817:15ΣΑΡΡΗΣ Γ.0-7
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο27/01/1815:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-13
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗΦΑΝΩΝΚυριακή28/01/1812:30ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.2-2
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο24/03/1818:30ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.2-2
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή02/02/1820:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.7-3
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο03/02/1812:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.4-0
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο17/02/1817:00Αναβλήθηκε
ΧΑΛΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1817:00
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή03/11/1714:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.1-3
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Σάββατο24/02/1814:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.7-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο24/02/1815:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.0-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤρίτη03/04/1817:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.8-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο21/04/1817:00
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΟΡΦΑΝΟΣ Α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο03/03/1811:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.1-10
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο03/03/1813:00ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.1-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΦΑΝΩΝΤρίτη06/03/1816:15ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.1-9
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο10/03/1811:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.6-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο10/03/1811:30ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.3-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο10/03/1816:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.6-2
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή15/04/1812:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.1-8
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή16/03/1816:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.3-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο17/03/1811:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.3-7
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΧΑΛΚΗΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο17/03/1811:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.2-5
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο17/03/1816:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Παρασκευή09/03/1819:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.10-0
ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο24/03/1812:30ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο31/03/1813:15ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.9-2
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΕΥΚΛΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΤρίτη17/04/1817:30ΝΤΑΚΟ Κ.0-11
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή11/03/1812:00ΓΑΤΗ Ε.11-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή30/03/1815:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ.0-4
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΠαρασκευή30/03/1816:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.6-0
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο24/03/1811:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.1-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή15/04/1813:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.1-9
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤρίτη24/04/1817:00
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή23/03/1817:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο21/04/1811:30
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Τετάρτη25/04/1820:00
Ρεπό: ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή15/04/1817:30ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π.2-5
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ