Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παιδικό Β Όμιλος

<< Παιδικό Όμιλος Νήσων

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΦΑΝΩΝΣάββατο04/11/1711:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.2-5
ΧΑΛΚΗ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΣάββατο04/11/1713:45ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.0-8
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή05/11/1713:00ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο11/11/1711:00ΝΤΟΚΟΣ Α.10-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο11/11/1712:00Αναβλήθηκε
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο11/11/1712:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.8-0
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΕ.Α.Κ.Σάββατο11/11/1714:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.5-0
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο18/11/1711:30ΤΣΕΤΣΟΣ Σ.0-11
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο18/11/1712:30ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.1-3
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/11/1711:30ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.14-0
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΤρίτη05/12/1715:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.2-9
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή24/11/1715:45ΒΛΑΧΟΣ B.2-5
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο25/11/1711:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-3
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο25/11/1711:30ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α.5-1
ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή26/11/1710:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.2-1
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΕΥΚΛΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο02/12/1715:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.6-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Σάββατο02/12/1719:30ΓΑΤΗ Ε.Αναβλήθηκε
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή03/12/1712:30Αναβλήθηκε
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Παρασκευή08/12/1719:45ΜΠΕΚΑΣ Κ.8-1
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο09/12/1711:00ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α.3-3
ΧΑΛΚΗ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο09/12/1713:00ΓΑΤΗ Ε.1-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή10/12/1712:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.1-16
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή03/11/1714:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.1-3
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΧΑΛΚΗ
ΕΥΚΛΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ