Βιβλίο
Anek
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παιδικό A Όμιλος

<< Δεύτερη Φάση Παιδικού Πρωταθλήματος
Παιδικό Όμιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - Α.Ε.Ρ.Α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο04/11/1711:303-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή05/11/1712:00ΣΑΡΡΗΣ Γ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή05/11/1712:30ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.9-6
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΕ.Α.Κ.Τετάρτη31/01/1819:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.0-12
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο10/02/1812:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.5-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο11/11/1710:00ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ.0-6
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο11/11/1711:000-3 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΕ.Α.Κ.Σάββατο11/11/1711:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.1-8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο11/11/1712:00ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.6-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο11/11/1714:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο18/11/1710:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο18/11/1714:00ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ.3-0 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή19/11/1710:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.12-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή19/11/1712:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.9-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή07/01/1811:000-3 α.α.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο25/11/1711:00ΓΑΤΗ Ε.1-7
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο25/11/1713:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.3-0
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή26/11/1711:00ΓΑΤΗ Ε.3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή26/11/1712:30ΝΤΟΚΟΣ Α.7-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο24/02/1811:30ΝΤΑΚΟ Κ.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΠαρασκευή01/12/1720:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.11-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο02/12/1711:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.1-4
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο02/12/1712:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.0-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο02/12/1714:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο10/02/1814:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.0-6


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΠΟΛΛΩΝΩΝΠαρασκευή08/12/1718:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.3-7
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο09/12/1711:00ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή10/12/1711:00ΜΠΕΚΑΣ Κ.6-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/1711:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.0-6
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/12/1711:00ΣΑΡΡΗΣ Γ.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο16/12/1711:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.8-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο16/12/1711:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο16/12/1711:30ΓΙΩΡΓΑΣ Σ.7-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο16/12/1712:00ΝΤΟΚΟΣ Α.0-3 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή17/12/1718:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.10-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ3-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο13/01/1811:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.2-6
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο13/01/1811:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.0-3
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο17/02/1811:30ΓΑΤΗ Ε.4-4
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Πέμπτη19/04/1819:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο20/01/1811:00ΓΙΩΡΓΑΣ Σ.4-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο20/01/1811:00ΑΛΕΞΙΟΥ Θ.5-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο20/01/1812:00ΝΤΑΚΟ Κ.4-0
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο20/01/1813:15ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ0-3 α.α.
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο27/01/1811:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.2-4
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο27/01/1812:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο27/01/1814:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.2-0
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή28/01/1811:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.4-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο03/02/1814:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο03/02/1815:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.0-3 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΕ.Α.Κ.Κυριακή04/02/1815:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.0-12
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο17/02/1811:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.1-8


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.0-3 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο24/02/1811:30ΒΛΑΧΟΣ B.3-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή25/02/1811:30ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.0-4
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο21/04/1811:30ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.9-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο03/03/1811:00ΒΛΑΧΟΣ B.3-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο03/03/1814:30ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.1-4
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο03/03/1814:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-7
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο03/03/1817:30ΓΑΤΗ Ε.4-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο10/03/1813:30ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.1-6
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή11/03/1811:30ΤΣΕΤΣΟΣ Σ.7-2
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή11/03/1812:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.0-5


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Σάββατο17/03/1811:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο17/03/1812:00ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.1-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο17/03/1813:15ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.0-4


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο24/03/1811:30ΓΑΤΗ Ε.10-1
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο24/03/1811:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.2-7
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/03/1812:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-4


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο31/03/1812:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο31/03/1812:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο31/03/1812:00ΝΤΑΚΟ Κ.9-2
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Τρίτη24/04/1817:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΒΕΛΛΟΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Φ.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ3-0 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο14/04/1813:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.2-10
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Τρίτη17/04/1819:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.0-7
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Τετάρτη18/04/1817:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.5-8


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0 α.α.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ0-3 α.α.
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο28/04/1811:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΣΑΒΕΛΛΟΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Φ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο28/04/1811:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο28/04/1817:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ3-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΔευτέρα30/04/1817:00ΜΠΕΚΑΣ Κ.0-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη02/05/1817:30ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ.0-4
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Πέμπτη03/05/1817:00ΜΠΕΚΑΣ Κ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΠΟΛΛΩΝΩΝΠέμπτη03/05/1817:30ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.2-6


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ3-0 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή06/05/1811:00ΓΑΤΗ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΧΟΤΖΑΪ Λ.4-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή06/05/1811:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.1-5
Α.Ε.Ρ.Α. - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη16/05/1817:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ Δ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ.4-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ0-3 α.α.
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη09/05/1817:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη09/05/1817:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.5-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο12/05/1812:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Φ., ΣΑΒΕΛΛΟΣ Γ.5-2