Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Anek
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 3ος Ομιλος

<< ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 2ος Ομιλος
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 4ος Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή29/10/1710:155-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή29/10/1711:303-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή29/10/1713:151-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/11/1710:155-0
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/11/1710:151-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή19/11/1710:502-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή03/12/1709:004-8
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή03/12/1711:304-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή03/12/1712:100-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΕ.Α.Κ.Κυριακή17/12/1710:158-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΕ.Α.Κ.Κυριακή17/12/1711:302-6
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή25/03/1817:156-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΦΑΝΩΝΚυριακή21/01/1810:452-3
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή21/01/1810:459-0
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη02/05/1819:451-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή04/02/1810:002-1
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή04/02/1811:151-8
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο05/05/1819:001-9


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή04/03/1810:301-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή04/03/1813:0013-4
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή25/03/1817:151-7


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή18/03/1810:003-1
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή18/03/1810:0010-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη02/05/1818:303-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή15/04/1810:302-7
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή15/04/1812:303-0 α.α.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή15/04/1813:000-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή22/04/1811:455-1
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή22/04/1813:000-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη02/05/1818:301-7