Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Anek
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1709:00
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΕΡΑ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1709:00
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΧΑΛΚΗ 2ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1709:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1709:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1710:05
Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΠΠΟΤΕΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1710:05
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1710:40
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΧΑΛΚΗΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1710:40
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1711:10
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1711:10
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1711:50
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1711:50
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1712:15
ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1712:15
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1713:00
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1713:00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1713:20
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1713:20


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1709:00
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1709:00
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΧΑΛΚΗΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1710:00
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1710:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1711:00
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΧΑΛΚΗ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1711:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1712:00
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1712:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1713:00
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1713:00
Α.Ε.Ρ.Α. - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1714:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 1ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1714:00
ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1715:00
ΑΕΡΑ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1715:00
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1716:00
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1716:00
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1717:00
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1717:00


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή28/01/1809:30
ΧΑΛΚΗ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή28/01/1809:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΕΡΑ 2ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή28/01/1810:00
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή28/01/1810:00
ΧΑΛΚΗ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή28/01/1810:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή28/01/1810:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή28/01/1811:00
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή28/01/1811:00
ΙΑΛΥΣΟΣ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή28/01/1811:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή28/01/1811:30
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή28/01/1812:00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ 2ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή28/01/1812:00
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΕΥΚΛΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή28/01/1812:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή28/01/1812:30
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΟΡΦΕΑΣ 3ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή28/01/1813:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή28/01/1813:00
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή28/01/1813:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή28/01/1813:30


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Κυριακή11/03/1800:00
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή11/03/1809:30
ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή11/03/1809:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/03/1809:30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/03/1809:30
ΧΑΛΚΗ 2 - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή11/03/1810:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 1ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή11/03/1810:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/03/1810:30
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/03/1810:30
ΑΕΡΑ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή11/03/1811:30
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή11/03/1811:30
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/03/1811:30
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΙΠΠΟΤΕΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/03/1811:30
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή11/03/1812:30
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή11/03/1812:30
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/03/1812:30
ΙΠΠΟΤΕΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/03/1812:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή11/03/1813:30


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1809:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1809:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1810:30
ΧΑΛΚΗ 2 - ΑΕΡΑ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1810:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1811:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1811:30
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1812:30
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1812:30
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1813:30
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1813:30
ΧΑΛΚΗ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1814:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1814:30
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1815:30


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή29/04/1815:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή29/04/1815:30
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή29/04/1816:30
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή29/04/1816:30
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή29/04/1817:30
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή29/04/1817:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή29/04/1818:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ 2ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή29/04/1818:30
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή29/04/1819:30
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή29/04/1819:30


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο12/05/1816:00
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο12/05/1816:00
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο12/05/1817:00
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο12/05/1817:00
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο12/05/1818:00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο12/05/1818:00
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο12/05/1819:00
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο12/05/1819:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο12/05/1820:00
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο12/05/1820:00


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/05/1816:00
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/05/1816:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΑΕΡΑ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/05/1817:00
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/05/1817:00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/05/1818:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/05/1818:00
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/05/1819:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/05/1819:00


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή27/05/1816:00
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή27/05/1816:00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή27/05/1817:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΦΑΝΩΝΚυριακή27/05/1817:00
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1ΦΑΝΩΝΚυριακή27/05/1818:00
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗΦΑΝΩΝΚυριακή27/05/1818:00
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΧΑΛΚΗ 2ΦΑΝΩΝΚυριακή27/05/1819:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή27/05/1819:00