Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Anek
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1709:00
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΕΡΑ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1709:00
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΧΑΛΚΗ 2ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1709:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1709:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1710:05
Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΠΠΟΤΕΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1710:05
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1710:40
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΧΑΛΚΗΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1710:40
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1711:10
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1711:10
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1711:50
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1711:50
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1712:15
ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1712:15
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1713:00
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/1713:00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1713:20
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1713:20


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1709:00
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1709:00
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΧΑΛΚΗΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1710:00
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1710:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1711:00
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΧΑΛΚΗ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1711:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1712:00
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1712:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1713:00
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1713:00
Α.Ε.Ρ.Α. - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1714:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 1ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1714:00
ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1715:00
ΑΕΡΑ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1715:00
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1716:00
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ 2ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1716:00
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1717:00
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή10/12/1717:00