Blue Star Ferries
Βιβλίο
Anek
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή28/10/1813:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή28/10/1815:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή28/10/1815:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή28/10/1815:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΕ.Α.Κ.Κυριακή28/10/1818:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.2-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΘΥΕΛΛΑΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή04/11/1811:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή04/11/1814:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή04/11/1814:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΙΠΠΟΤΕΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή04/11/1814:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή04/11/1816:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή11/11/1811:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-4
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή11/11/1811:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή11/11/1814:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή11/11/1814:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή11/11/1816:15ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή18/11/1811:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή18/11/1811:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή18/11/1814:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-2
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑΕ.Α.Κ.Κυριακή18/11/1815:15ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΝΤΑΚΟ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΤετάρτη12/12/1814:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο24/11/1814:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή25/11/1812:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-3
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή25/11/1814:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή25/11/1814:45ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή06/01/1914:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Παρασκευή30/11/1818:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΝΤΑΚΟ Κ.0-3
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή02/12/1811:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-3
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή02/12/1814:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή02/12/1814:45ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)1-1
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή02/12/1815:30ΚΑΖΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή09/12/1811:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή09/12/1814:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή09/12/1814:45ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη12/12/1820:15ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ.0-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΕ.Α.Κ.Τετάρτη23/01/1919:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΠΥΛΩΝΑΣΣάββατο15/12/1815:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΦΑΝΩΝΚυριακή16/12/1811:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή16/12/1811:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή16/12/1814:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή16/12/1814:45ΚΑΖΑΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή13/01/1911:45ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΝΤΑΚΟ Κ., ΜΙΓΚΛΗ Μ.1-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή13/01/1914:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή13/01/1914:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΘΥΕΛΛΑΕ.Α.Κ.Κυριακή13/01/1917:15ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.0-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή17/02/1915:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή20/01/1914:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή20/01/1914:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή20/01/1914:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή20/01/1914:45ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)4-3
ΘΥΕΛΛΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή20/01/1914:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή27/01/1911:15ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.1-4
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή27/01/1911:30ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΘΥΕΛΛΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή27/01/1914:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή27/01/1914:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή27/01/1916:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή03/02/1911:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.6-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή03/02/1915:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή03/02/1915:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΩΡΙΕΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή03/02/1915:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)5-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή03/02/1919:15ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.0-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή10/02/1912:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Κυριακή10/02/1913:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΤΑΣΗΣ Γ.1-2
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή10/02/1915:00ΚΑΖΑΣ Α., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή10/02/1915:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-2
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή10/02/1915:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο23/02/1919:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.4-2
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑΦΑΝΩΝΚυριακή24/02/1915:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή24/02/1915:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α.0-2
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή24/02/1918:15ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΔΙΜΥΛΙΑΣΤετάρτη13/03/1916:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)5-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο02/03/1916:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή03/03/1913:30ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΡΟΔΙΑΚΟΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή03/03/1915:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή03/03/1915:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή03/03/1915:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Σάββατο16/03/1918:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή17/03/1912:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή17/03/1916:00ΚΑΖΑΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-5
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΦΑΝΩΝΚυριακή17/03/1916:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-5
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή17/03/1917:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.1-5


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή22/03/1918:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΝΤΑΚΟ Κ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή24/03/1911:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3 α.α.
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή24/03/1915:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ.2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΘΥΕΛΛΑΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή24/03/1916:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή31/03/1912:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-0
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή31/03/1912:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΘΥΕΛΛΑ - ΙΠΠΟΤΕΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή31/03/1912:30ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή31/03/1912:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή31/03/1917:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1