Βιβλίο
Anek
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή28/10/1813:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή28/10/1815:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή28/10/1815:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή28/10/1815:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΕ.Α.Κ.Κυριακή28/10/1818:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.2-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΘΥΕΛΛΑΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή04/11/1811:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή04/11/1814:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή04/11/1814:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΙΠΠΟΤΕΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή04/11/1814:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή04/11/1816:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή11/11/1811:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-4
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή11/11/1811:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή11/11/1814:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή11/11/1814:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή11/11/1816:15ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή18/11/1811:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή18/11/1811:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή18/11/1814:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-2
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑΕ.Α.Κ.Κυριακή18/11/1815:15ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΝΤΑΚΟ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΤετάρτη12/12/1814:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο24/11/1814:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή25/11/1812:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-3
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή25/11/1814:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή25/11/1814:45ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή23/12/1814:45


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Παρασκευή30/11/1818:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΝΤΑΚΟ Κ.0-3
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή02/12/1811:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-3
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή02/12/1814:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή02/12/1814:45ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)1-1
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή02/12/1815:30ΚΑΖΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή09/12/1811:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή09/12/1814:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)Αναβλήθηκε
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή09/12/1814:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή09/12/1814:45ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη12/12/1820:15ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΠΥΛΩΝΑΣΣάββατο15/12/1815:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΦΑΝΩΝΚυριακή16/12/1811:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή16/12/1811:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή16/12/1814:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή16/12/1814:45ΚΑΖΑΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΘΥΕΛΛΑ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΘΥΕΛΛΑ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ