Anek
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ-16 Ομιλος Νήσων

<< K-16

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ3-0 α.α.
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο03/11/1812:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.4-0
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο03/11/1814:00ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.0-1
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή04/11/1811:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.4-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΠΥΛΙΟΥΠέμπτη08/11/1820:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο10/11/1811:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΝΤΟΚΟΣ Μ.2-3
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΛΑΚΚΙΚυριακή11/11/1809:00ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.3-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή11/11/1811:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.8-0
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΥΛΙΟΥΔευτέρα12/11/1820:30ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-8


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΠαρασκευή16/11/1813:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.0-6
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη21/11/1814:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-4
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΠΥΛΙΟΥΣάββατο24/11/1814:45ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.8-0
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΤρίτη27/11/1820:30ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.0-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΛΑΚΚΙΣάββατο01/12/1812:30ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.1-3
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΔΙΑΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο01/12/1815:00ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.3-2
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΠΥΛΙΟΥΣάββατο01/12/1817:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.1-8
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή09/12/1810:30ΞΟΥΡΗΣ Γ.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΔΙΑΣΖΗΠΑΡΙΠέμπτη06/12/1813:30ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο08/12/1813:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.2-0
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΠέμπτη13/12/1813:00ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.1-7
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΥΛΙΟΥΣάββατο12/01/1917:00ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠέμπτη13/12/1813:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-2
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΕ ΚΩΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή16/12/1812:00ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή13/01/1914:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.1-0
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή27/01/1911:00ΝΤΟΚΟΣ Μ.9-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ3-0 α.α.
ΑΕ ΚΩΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο19/01/1916:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν.4-1
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή20/01/1910:30ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ.1-7
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΛΑΚΚΙΣάββατο02/02/1913:00ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο26/01/1915:00ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-8
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή10/02/1909:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΞΟΥΡΗΣ Γ.4-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΛΑΚΚΙΠαρασκευή08/03/1915:45ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.0-1
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή07/04/1915:301-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή03/02/1915:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.7-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή10/02/1917:30ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν.7-0
ΑΕ ΔΙΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή17/02/1909:00ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν.4-3
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή03/03/1912:15ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΠΥΛΙΟΥΤρίτη19/02/1920:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.2-1
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΛΑΚΚΙΣάββατο23/02/1910:00ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΚυριακή24/02/1917:30ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΘΑΝΟΣ Χ.1-3
ΑΕ ΚΩΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή03/03/1918:00ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ3-0 α.α.
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ0-3 α.α.
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο09/03/1914:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.2-2
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/03/1915:00ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.8-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο11/05/1912:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.0-3 α.α.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/02/1915:45ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν.12-0
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο09/03/1915:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή24/03/1910:00ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.5-2
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή24/03/1912:30ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.0-11


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ0-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο02/03/1913:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.1-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΤετάρτη06/03/1913:00ΘΑΝΟΣ Χ., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.1-5
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο30/03/1916:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΘΑΝΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-3
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή07/04/1916:00ΝΤΟΚΟΣ Μ.5-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή07/04/1916:005-0
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο11/05/1915:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο01/06/1910:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΛΑΚΚΙΔευτέρα04/02/1911:00ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.0-2
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΥΛΙΟΥΣάββατο02/03/1913:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΔΙΑΣΖΗΠΑΡΙΤρίτη21/05/1920:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.1-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΔευτέρα27/05/1915:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙ0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή21/04/1913:00ΠΑΓΩΝΗΣ Ν.5-0
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΠαρασκευή24/05/1911:000-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο02/02/1909:00ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΤετάρτη20/03/1920:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο20/04/1914:00ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-2
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή19/05/1911:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ3-0 α.α.
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ0-3 α.α.
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΥΛΙΟΥΠέμπτη09/05/1920:00ΞΟΥΡΗΣ Γ.0-6
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο01/06/1916:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-9
ΑΕ ΚΩΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΔευτέρα03/06/1909:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.0-4