Βιβλίο
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ-16 Ομιλος Νήσων

<< K-16

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ3-0 α.α.
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο03/11/1812:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.4-0
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο03/11/1814:00ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.0-1
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή04/11/1811:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.4-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΠΥΛΙΟΥΠέμπτη08/11/1820:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο10/11/1811:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΝΤΟΚΟΣ Μ.2-3
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΛΑΚΚΙΚυριακή11/11/1809:00ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.3-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή11/11/1811:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.8-0
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΥΛΙΟΥΔευτέρα12/11/1820:30ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-8


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΠαρασκευή16/11/1813:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.0-6
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη21/11/1814:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-4
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΠΥΛΙΟΥΣάββατο24/11/1814:45ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.8-0
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΤρίτη27/11/1820:30ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.0-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΛΑΚΚΙΣάββατο01/12/1812:30ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.1-3
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο01/12/1815:00ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.3-2
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΠΥΛΙΟΥΣάββατο01/12/1817:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.1-8
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή09/12/1810:30ΞΟΥΡΗΣ Γ.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΖΗΠΑΡΙΠέμπτη06/12/1813:30ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο08/12/1813:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΞΟΥΡΗΣ Γ.2-0
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΠέμπτη13/12/1813:00ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.1-7
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΥΛΙΟΥΣάββατο12/01/1917:00ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠέμπτη13/12/1813:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΕ ΚΩΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή16/12/1812:00ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή13/01/1914:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΝΤΟΚΟΣ Μ.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο19/01/1916:30
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή20/01/1910:30


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΕ ΚΩΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΠΑΟΚ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣ
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΑΕ ΚΩΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ