Anek
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
K-16

Κ-16 Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο20/10/1811:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο20/10/1816:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή21/10/1811:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-3
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή21/10/1811:30ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-5
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή21/10/1811:30ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη24/10/1815:30
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΕΝΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ
ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΧΑΛΚΗ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΧΑΛΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΕΝΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΧΑΛΚΗ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΧΑΛΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΧΑΛΚΗ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ