Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Anek
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
K-16

Κ-16 Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο20/10/1811:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο20/10/1816:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή21/10/1811:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-3
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή21/10/1811:30ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-5
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή21/10/1811:30ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη07/11/1815:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)6-0
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο03/11/1811:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο03/11/1811:30ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-0
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο03/11/1814:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-4
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή04/11/1811:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-8
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΧΑΛΚΗΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή04/11/1811:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή04/11/1812:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-6
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο10/11/1811:00ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-5
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο10/11/1811:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)10-0
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή11/11/1810:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή11/11/1811:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή11/11/1811:30ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)9-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή11/11/1815:30ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο17/11/1811:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο17/11/1811:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)7-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο17/11/1811:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή18/11/1811:00ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή18/11/1817:45ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΕΝΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο24/11/1810:15ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)6-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/11/1810:30ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-2
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/11/1811:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-7
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή25/11/1811:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή25/11/1811:00ΝΤΟΚΟΣ Α., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-11
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή25/11/1817:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)7-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΧΑΛΚΗ3-0 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο01/12/1811:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο01/12/1811:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)9-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο01/12/1811:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-11
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή02/12/1810:30ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή02/12/1811:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)4-1
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ0-3 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο08/12/1811:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο08/12/1819:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή09/12/1811:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή09/12/1811:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-8
ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΔευτέρα10/12/1815:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ3-0 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο15/12/1811:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΧΑΛΚΗΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο15/12/1811:00ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο15/12/1811:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο15/12/1812:15ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη16/01/1915:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)8-0
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ0-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο12/01/1911:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-10
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο12/01/1912:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο12/01/1912:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Τρίτη15/01/1918:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη16/01/1915:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη27/02/1915:30ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-5
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ0-3 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο19/01/1911:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)10-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο19/01/1911:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-6
ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο19/01/1912:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-4
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή20/01/1911:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΝΤΑΚΟ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή20/01/1911:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΖΑΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο26/01/1913:00ΝΤΟΚΟΣ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/01/1910:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)1-4
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο09/02/1911:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη13/02/1919:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-0
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Τετάρτη20/02/1915:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)7-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ0-3 α.α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο02/02/1911:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο02/02/1911:00ΝΤΟΚΟΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο02/02/1911:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)7-1
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο02/02/1917:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-2
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ3-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο09/02/1914:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/02/1912:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή10/02/1914:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο09/03/1912:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη24/04/1913:003-0 α.α.
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ0-3 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο16/02/1911:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο16/02/1911:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-4
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο16/02/1918:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή17/02/1910:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Κυριακή17/02/1911:30ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)6-0
ΧΑΛΚΗ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/02/1912:15ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ3-0 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΦΑΝΩΝΣάββατο23/02/1915:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)5-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή24/02/1911:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΧΟΤΖΑΪ Λ., ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή24/02/1911:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Τρίτη26/02/1919:30ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ0-3 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Τρίτη26/02/1917:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Τετάρτη27/02/1915:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Η., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Τρίτη05/03/1919:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη06/03/1915:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-6
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ3-0 α.α.
ΧΑΛΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο19/01/1911:30ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο02/03/1911:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΧΟΤΖΑΪ Λ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)1-1
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή03/03/1911:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΧΟΤΖΑΪ Λ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)11-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή03/03/1911:30ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη15/05/1913:003-0 α.α.
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο16/03/1911:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Τρίτη19/03/1916:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)5-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Σάββατο23/03/1917:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Τετάρτη27/03/1916:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)8-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη08/05/1913:002-3
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο09/02/1915:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-7
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο02/03/1915:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΟΛΟΓΟΥΤετάρτη13/03/1916:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-5
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΣΤΙΔΑΤετάρτη03/04/1916:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠέμπτη04/04/1917:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-3
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΕΝΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο26/01/1913:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ.2-1
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΕ.Α.Κ.Σάββατο09/03/1914:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Σάββατο09/03/1917:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη27/03/1916:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΤετάρτη10/04/1917:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤρίτη16/04/1917:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)0-2
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο23/03/1912:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-3
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο23/03/1916:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή24/03/1911:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-5
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Τρίτη26/03/1916:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-0
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ3-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο30/03/1911:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο30/03/1914:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-4
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΦΑΝΩΝΤετάρτη10/04/1917:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΧΑΛΚΗΑΡΧΙΠΟΛΗΣΤετάρτη22/05/1917:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ0-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ0-3 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή07/04/1912:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή07/04/1916:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΔευτέρα08/04/1917:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή05/05/1911:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΗΓΑΣ Α., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΣΤΙΔΑΤρίτη21/05/1917:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝ3-0 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο13/04/1911:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο13/04/1912:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-4
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή14/04/1912:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Τρίτη16/04/1917:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ0-3 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο20/04/1912:00ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΔευτέρα22/04/1917:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΤρίτη23/04/1917:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)0-6
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΕ.Α.Κ.Πέμπτη09/05/1918:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-4
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ0-3 α.α.
ΧΑΛΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο04/05/1917:000-3 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή05/05/1911:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΜΟΣΧΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)0-7
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή05/05/1917:00ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)10-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή05/05/1917:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο11/05/1915:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΜΟΣΧΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-5
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο11/05/1917:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/05/1917:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΕ.Α.Κ.Κυριακή12/05/1918:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη22/05/1913:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ.1-4
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Τετάρτη15/05/1917:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-0
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤετάρτη15/05/1917:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΦΑΝΩΝΤετάρτη15/05/1917:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη15/05/1917:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0 α.α.
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή19/05/1911:00ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΧΑΛΚΗΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή19/05/1911:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)0-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή19/05/1917:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-6
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή19/05/1917:00ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΡΗΓΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή19/05/1918:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΣΤΙΔΑΤρίτη28/05/1917:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.0-3 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΤετάρτη22/05/1917:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο25/05/1911:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο25/05/1919:30ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)7-0
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠέμπτη30/05/1918:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-7
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ