Anek
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο24/10/1518:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-3
ΝΗΡΕΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή25/10/1512:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΣΥΜΗΚυριακή25/10/1512:30ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή25/10/1515:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-3
Ρεπό: ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή30/10/1513:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή01/11/1510:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή01/11/1512:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-7
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΕ.Α.Κ.Κυριακή01/11/1518:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-3
Ρεπό: ΔΩΡΙΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΗΡΕΑΣΣΥΜΗΣάββατο07/11/1512:15ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-2
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή08/11/1512:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)8-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή08/11/1515:00ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή08/11/1515:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Π., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.2-1
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή13/11/1519:30ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή15/11/1514:45ΣΑΡΡΗΣ Π., ΣΕΪΤΗΣ Δ., ΚΟΤΕΚΙΔΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή15/11/1514:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή15/11/1514:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΔΑΜΑΤΡΙΑΚυριακή22/11/1512:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΣΥΜΗΚυριακή22/11/1512:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ.1-2
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή22/11/1514:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή22/11/1517:30ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.2-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΔΑΜΑΤΡΙΑΠαρασκευή27/11/1514:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή29/11/1512:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή29/11/1512:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή29/11/1518:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή06/12/1512:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.2-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή06/12/1514:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-0
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή06/12/1517:15ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΣΕΪΤΗΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.0-0
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΑΛΑΘΟΥΠαρασκευή08/01/1613:30ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-2
Ρεπό: ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΣΥΜΗΚυριακή13/12/1513:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.2-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΔΑΜΑΤΡΙΑΚυριακή13/12/1514:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-3
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή13/12/1514:45ΡΑΔΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΗΡΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή13/12/1515:15ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΛΑΤΣΟΣ Ν.0-5
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/12/1512:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/12/1512:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή20/12/1519:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.4-1
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή10/01/1612:00ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)3-2
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΔΑΜΑΤΡΙΑΣάββατο16/01/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή17/01/1614:45ΚΟΤΕΚΙΔΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Σάββατο30/01/1620:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.0-4
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή31/01/1618:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή24/01/1612:00ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΣΕΪΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)6-0
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή24/01/1612:50ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΣΥΜΗΚυριακή24/01/1613:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.0-2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΔΑΜΑΤΡΙΑΚυριακή24/01/1614:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
Ρεπό: ΔΩΡΙΕΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή07/02/1612:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΚΟΤΕΚΙΔΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-6
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή07/02/1615:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή07/02/1618:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ.1-2
ΝΗΡΕΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή12/02/1615:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΩΡΙΕΑΣΚυριακή14/02/1600:003-0 α.α.
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή14/02/1615:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΣΕΪΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΔΑΜΑΤΡΙΑΚυριακή14/02/1615:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή21/02/1611:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-0
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή26/02/1614:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΝΗΡΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή28/02/1612:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-0
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή28/02/1615:15ΡΑΔΟΣ Μ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή28/02/1615:15ΚΟΤΕΚΙΔΟΥ Χ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή06/03/1612:00ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.1-6
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΣΥΜΗΚυριακή06/03/1613:00ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.7-0
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή06/03/1615:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή06/03/1620:15ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΝΗΡΕΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή20/03/1612:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΔΑΜΑΤΡΙΑΚυριακή20/03/1615:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή20/03/1615:30ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΣΑΡΡΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΣΥΜΗΔευτέρα21/03/1614:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-0
Ρεπό: ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Σάββατο26/03/1620:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.0-1
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΦΑΝΩΝΚυριακή27/03/1613:30ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή27/03/1617:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΣΕΪΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-2
ΝΗΡΕΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή27/03/1617:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΣΑΡΡΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή03/04/1613:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-5
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΝΗΡΕΑΣΔΑΜΑΤΡΙΑΚυριακή03/04/1613:30ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-6
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΕ.Α.Κ.Κυριακή03/04/1613:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.1-2
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή03/04/1613:30ΚΟΤΕΚΙΔΟΥ Χ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ