Kounia bella
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κύπελλο Δωδεκανήσου

<< SUPER CUP Γεώργιος Τσοπανάκης
Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο29/10/2215:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.0-3 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή30/10/2212:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.4-1
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή30/10/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΥ Α.2-4
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη02/11/2212:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1 παρ.
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΨΙΝΘΟΥΤετάρτη02/11/2214:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)7-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη16/11/2214:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-0
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη16/11/2214:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3 α.α.
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΣΚΛΗΠΕΙΟΤετάρτη23/11/2214:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3 α.α.
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟΣΑΛΑΚΟΥΤετάρτη23/11/2214:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0 παρ.
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΤΗΛΟΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή09/12/2215:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-4


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΨΙΝΘΟΥΤετάρτη23/11/2214:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-5
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤετάρτη23/11/2216:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-4
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΦΑΝΩΝΤετάρτη30/11/2214:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Τετάρτη07/12/2214:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΤετάρτη07/12/2214:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-8
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη14/12/2214:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣΑΛΑΚΟΥΤετάρτη14/12/2214:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη14/12/2214:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-6
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη04/01/2314:300-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΕΜΠΩΝΑΣΣάββατο07/01/2314:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-4
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο07/01/2314:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1 (πεν: 5-4)
ΤΗΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΤΗΛΟΥΤρίτη31/01/2311:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ.0-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη22/03/2315:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.0-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΙΝΔΟΥΠέμπτη02/02/2314:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-5


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο14/01/2314:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τρίτη07/03/2315:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη22/03/2315:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη29/03/2316:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΜΑΡΙΤΣΩΝΤετάρτη29/03/2316:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0 παρ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Πέμπτη30/03/2319:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ((ΝΙΚΗΤΗΣ 2))ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΤετάρτη29/03/2316:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α. (ΝΙΚΗΤΗΣ 1)ΑΦΑΝΤΟΥΠέμπτη30/03/2316:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-5
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ((ΝΙΚΗΤΗΣ3))ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή02/04/2316:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ((ΝΙΚΗΤΗΣ 4))Ε.Α.Κ.Τετάρτη05/04/2317:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2 παρ.


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΥΛΙΟΥΣάββατο06/05/2312:300-3 α.α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο06/05/2317:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη09/05/2300:003-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΜΑΡΙΤΣΩΝΤρίτη09/05/2317:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2 παρ.