Kounia bella
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή22/10/2311:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-3
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή22/10/2316:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-4
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή22/10/2316:00ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή22/10/2316:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΛΟΞΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή22/10/2316:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΔΩΡΙΕΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή22/10/2318:30ΠΑΣΧΟΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
Ρεπό: ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β0-3 α.α.
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ0-3 α.α.
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΕ.Α.Κ.Σάββατο28/10/2316:00ΛΟΞΑΣ Α., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.5-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο28/10/2319:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΔΩΡΙΕΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή29/10/2311:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)6-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή29/10/2315:00ΠΑΣΧΟΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΖΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή29/10/2315:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΦΑΝΩΝΚυριακή05/11/2311:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΛΟΞΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή05/11/2315:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή05/11/2315:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΠΑΣΧΟΣ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή05/11/2315:15ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.2-2
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή05/11/2320:15ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.3-0
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή10/11/2320:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΛΟΞΑΣ Α., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή12/11/2314:45ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή12/11/2314:45ΠΑΣΧΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή12/11/2315:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΕ.Α.Κ.Δευτέρα13/11/2317:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.3-2
Ρεπό: ΔΩΡΙΕΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή19/11/2313:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ.3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή19/11/2314:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΡΟΖΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΦΑΝΩΝΚυριακή19/11/2314:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή19/11/2315:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-5
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή19/11/2318:45ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΛΟΞΑΣ Α., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β.1-2
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη22/11/2315:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΤΑΚΟ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
Ρεπό: AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή26/11/2311:30ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή26/11/2313:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΩΡΙΕΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή26/11/2314:45ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΡΟΖΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΙΠΠΟΤΕΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή26/11/2314:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΔευτέρα27/11/2317:30ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΣάββατο20/01/2414:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-3
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β0-3 α.α.
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΦΑΝΩΝΚυριακή03/12/2311:30ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή03/12/2312:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.1-4
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή03/12/2314:45ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.1-2
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή03/12/2318:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-0
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή28/01/2410:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΛΟΞΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-2
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΛΙΝΔΟΥΚυριακή10/12/2311:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή10/12/2314:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή10/12/2314:45ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή10/12/2318:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΠΑΣΧΟΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΕ.Α.Κ.Τετάρτη17/01/2416:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ.4-2
Ρεπό: ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ0-3 α.α.
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΙΠΠΟΤΕΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή17/12/2311:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή17/12/2312:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΟΞΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή17/12/2314:45ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-2
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΦΑΝΩΝΚυριακή17/12/2314:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΑΣΧΟΣ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή17/12/2318:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ.2-2
Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή07/01/2414:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή07/01/2414:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-5
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή07/01/2415:15ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ.0-7
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή07/01/2417:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη10/01/2416:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β0-3 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΦΑΝΩΝΣάββατο13/01/2414:45ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-2
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή14/01/2414:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.7-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή14/01/2414:45ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή14/01/2414:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)6-5
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή14/01/2419:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ.0-4
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη17/01/2414:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη17/01/2414:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΑΡΧΙΠΟΛΗΣΤετάρτη17/01/2417:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη17/01/2418:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη17/01/2419:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΔΙΓΕΝΗΣ Β

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β0-3 α.α.
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή21/01/2411:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.1-5
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΦΑΝΩΝΚυριακή21/01/2411:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΙΠΠΟΤΕΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή21/01/2413:15ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΛΟΞΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3 α.α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2414:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΩΡΙΕΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή21/01/2414:45ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
Ρεπό: ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.0-3 α.α.
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή28/01/2411:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-1
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή28/01/2414:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή28/01/2416:15ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.3-6
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή28/01/2418:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή28/01/2418:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ.5-1
Ρεπό: ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ 0-3 α.α.
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή02/02/2417:30ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.8-0
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή04/02/2411:30ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή04/02/2415:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή04/02/2415:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΤρίτη06/02/2415:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ0-3 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή11/02/2412:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή11/02/2413:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.0-8
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή11/02/2415:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή11/02/2415:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.1-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή11/02/2418:15ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη20/02/2418:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)6-1
Ρεπό: ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή18/02/2411:30ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή18/02/2415:15ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή18/02/2415:15ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή18/02/2416:30ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-5
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή18/02/2419:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β0-3 α.α.
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β0-3 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή25/02/2415:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή25/02/2415:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΛΟΞΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή25/02/2415:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-2
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Κυριακή25/02/2417:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.2-8
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή25/02/2419:30ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.4-1
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ 0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη28/02/2415:30ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη28/02/2417:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ.3-2
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΦΑΝΩΝΤετάρτη28/02/2417:30ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-3
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΛΙΝΔΟΥΤετάρτη28/02/2418:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη27/03/2416:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-1
Ρεπό: ΔΩΡΙΕΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ0-3 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο02/03/2418:30ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο02/03/2418:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-3
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή03/03/2411:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.1-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΒΑΤΙΟΥΚυριακή03/03/2415:30ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΙΠΠΟΤΕΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή03/03/2415:30ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη06/03/2418:30ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)0-1
Ρεπό: AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο09/03/2418:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο09/03/2418:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-4
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/03/2411:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή10/03/2412:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΛΟΞΑΣ Α.1-9
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή10/03/2418:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.4-2
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή10/03/2418:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-3
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΓΕΝΝΑΔΙΟΥΤετάρτη13/03/2416:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-5
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΛΙΝΔΟΥΤετάρτη13/03/2418:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ Ε.Α.Κ.Τετάρτη13/03/2419:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο16/03/2416:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)8-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο16/03/2418:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.2-1
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο16/03/2411:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΛΟΞΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)7-0
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΙΠΠΟΤΕΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη20/03/2416:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Τετάρτη20/03/2418:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΑΡΧΙΠΟΛΗΣΤετάρτη20/03/2418:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-1
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣΦΑΝΩΝΤετάρτη20/03/2418:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)6-0
Ρεπό: ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ0-3 α.α.
ΔΩΡΙΕΑΣ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΛΙΝΔΟΥΣάββατο23/03/2419:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)6-0
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή24/03/2412:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή24/03/2416:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή24/03/2416:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή24/03/2416:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.0-3 α.α.
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή31/03/2411:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)4-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή31/03/2415:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή31/03/2415:00ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)7-1
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή31/03/2416:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-5
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Κυριακή31/03/2418:30ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ.0-8
Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή07/04/2415:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή07/04/2415:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ.0-8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή07/04/2417:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή07/04/2417:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0 α.α.
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή07/04/2417:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-0
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ0-3 α.α.
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΛΙΝΔΟΥΠέμπτη11/04/2418:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή14/04/2417:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή14/04/2417:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.3-2
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή14/04/2418:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-5
Ρεπό: ΔΙΓΕΝΗΣ Β

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ0-3 α.α.
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ0-3 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο20/04/2418:30ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή21/04/2412:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)5-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή21/04/2415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.0-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή21/04/2417:30ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.5-2
Ρεπό: ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη24/04/2417:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη24/04/2417:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΝΤΑΚΟ Κ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΤετάρτη24/04/2417:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΔΩΡΙΕΑΣΛΙΝΔΟΥΤετάρτη24/04/2418:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΤΟΚΟΣ Α.3-0 α.α.
ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΤετάρτη24/04/2418:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
Ρεπό: ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β0-3 α.α.
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη16/04/2415:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-0
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη16/04/2419:30ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο27/04/2418:30ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή28/04/2414:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.3-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Κυριακή28/04/2417:00ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α.3-11
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ