Kounia bella
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
K-14 Β Όμιλος

<< K-14 A Όμιλος
Κ-14 Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ0-3 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή05/11/2311:00ΜΟΣΧΗΣ Ε.7-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο25/11/2311:30ΝΤΑΚΟ Κ.1-7
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠέμπτη30/11/2319:15ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 23-0 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο11/11/2311:00ΒΛΑΧΟΣ B.2-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο11/11/2312:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.3-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή12/11/2309:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή12/11/2311:00ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ.1-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο18/11/2311:00ΤΑΣΗΣ Γ.2-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή19/11/2311:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.4-3
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή19/11/2315:30ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.0-4
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο27/01/2418:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ3-0 α.α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤρίτη28/11/2319:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.6-3
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠέμπτη14/12/2319:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.0-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη10/01/2415:30ΡΟΖΑΚΗΣ Ν.8-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη10/01/2415:30ΒΛΑΧΟΣ B.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο02/12/2311:00ΝΤΑΚΟ Κ.1-1
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο02/12/2318:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.5-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΔευτέρα04/12/2315:30ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ.0-4
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή11/02/2410:45ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β.0-9


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ0-3 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο09/12/2311:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.0-6
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο09/12/2312:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΚΛΕΑΝΘΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή10/12/2319:00ΤΑΣΗΣ Γ.2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη14/12/2319:00ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή17/12/2311:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΤρίτη19/12/2316:00ΜΟΣΧΗΣ Ε.0-9
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤρίτη19/12/2319:30ΒΛΑΧΟΣ B.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ3-0 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο06/01/2414:45ΛΟΞΑΣ Α.5-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή07/01/2411:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή07/01/2412:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ.0-6
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠαρασκευή12/01/2419:00ΒΛΑΧΟΣ B.5-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο13/01/2411:00ΒΛΑΧΟΣ B.2-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο13/01/2412:15ΛΟΞΑΣ Α.1-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΔευτέρα15/01/2418:30ΒΛΑΧΟΣ B.2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΕ.Α.Κ.Πέμπτη25/01/2418:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.6-0
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο24/02/2418:30ΛΟΞΑΣ Α., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.5-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο20/01/2411:00ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β.4-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο20/01/2411:00ΛΟΞΑΣ Α.6-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο20/01/2415:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.1-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή21/01/2417:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.0-10
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη01/05/2412:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο03/02/2411:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο03/02/2411:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.0-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο03/02/2415:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν.1-9
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή04/02/2411:00ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-0
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο18/05/2419:003-0 α.α.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ3-0 α.α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΠαρασκευή09/02/2418:00ΒΛΑΧΟΣ B.5-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή11/02/2411:30ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή11/02/2411:300-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2Ε.Α.Κ.Δευτέρα12/02/2419:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.7-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο17/02/2419:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.6-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή18/02/2411:003-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή18/02/2413:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.5-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή18/02/2418:00ΒΛΑΧΟΣ B.0-4
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή19/05/2411:003-0 α.α.


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ0-3 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ3-0 α.α.
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή25/02/2412:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.0-5
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή03/03/2418:00ΒΛΑΧΟΣ B.0-6
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Πέμπτη14/03/2418:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.6-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή25/02/2412:15ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ.3-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο09/03/2412:30ΛΟΞΑΣ Α.0-3 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο09/03/2413:30ΡΟΖΑΚΗΣ Ν.4-0
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή07/04/2416:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.5-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0 α.α.
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΕΥΚΛΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο23/03/2411:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.1-5
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο23/03/2418:15ΒΛΑΧΟΣ B.1-1
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο23/03/2419:45ΒΛΑΧΟΣ B.10-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή24/03/2415:30ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 20-3 α.α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο30/03/2411:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.1-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο30/03/2411:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.0-7
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο30/03/2413:30ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.9-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0 α.α.
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠαρασκευή05/04/2417:00ΝΤΑΚΟ Κ.3-4
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο06/04/2411:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή07/04/2414:30ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-7
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο20/04/2411:30ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.1-8