Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Anek
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Α Κατηγορία Blue Star Ferries


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο17/09/1616:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο17/09/1617:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-6
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο17/09/1617:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)5-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο17/09/1617:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο17/09/1617:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-4
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή18/09/1612:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή18/09/1613:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-0
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο24/09/1613:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΛΑΡΔΟΥΣάββατο24/09/1616:30ΚΑΖΑΣ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο24/09/1616:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΒΑΤΙΟΥΣάββατο24/09/1616:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο24/09/1616:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο24/09/1616:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή25/09/1613:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-2
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΑΡΔΟΥΣάββατο01/10/1616:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-3
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο01/10/1616:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο01/10/1616:15ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο01/10/1616:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή02/10/1613:30ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή09/10/1616:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΠέμπτη03/11/1613:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο15/10/1616:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο15/10/1616:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΨΙΝΘΟΥΣάββατο15/10/1616:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-4
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο15/10/1616:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο15/10/1616:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή16/10/1613:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)7-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΚυριακή16/10/1616:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο22/10/1616:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-4
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο22/10/1616:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο22/10/1616:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο22/10/1616:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή23/10/1612:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΑΡΔΟΥΚυριακή23/10/1613:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή23/10/1616:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο29/10/1613:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο29/10/1615:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)4-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο29/10/1615:30ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο29/10/1615:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο29/10/1615:45ΚΑΖΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.0-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΨΙΝΘΟΥΤρίτη01/11/1613:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-3
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΠαρασκευή04/11/1615:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο05/11/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο05/11/1615:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΛΑΡΔΟΥΚυριακή06/11/1614:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή06/11/1614:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-6
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΙΝΔΟΥΤρίτη08/11/1613:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)5-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη09/11/1614:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)5-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο12/11/1613:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο12/11/1614:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο12/11/1614:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο12/11/1614:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο12/11/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή13/11/1612:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)5-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή13/11/1614:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΑΡΔΟΥΣάββατο19/11/1614:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο19/11/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο19/11/1614:45ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο19/11/1614:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο19/11/1614:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο19/11/1614:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή20/11/1614:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-4
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Παρασκευή25/11/1614:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο26/11/1614:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο26/11/1614:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο26/11/1614:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)4-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο26/11/1614:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο26/11/1614:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή27/11/1614:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο03/12/1612:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΛΑΡΔΟΥΣάββατο03/12/1614:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο03/12/1614:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-3
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΨΙΝΘΟΥΣάββατο03/12/1614:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο03/12/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή04/12/1614:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη04/01/1714:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-2
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Παρασκευή09/12/1614:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο10/12/1614:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο10/12/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο10/12/1614:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο07/01/1714:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο07/01/1714:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή08/01/1713:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-3
Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο17/12/1614:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο17/12/1614:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο17/12/1614:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΛΑΡΔΟΥΚυριακή18/12/1613:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΨΙΝΘΟΥΚυριακή18/12/1614:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή18/12/1614:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή18/12/1614:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΨΙΝΘΟΥΣάββατο14/01/1714:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο14/01/1714:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο14/01/1714:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο14/01/1714:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-3
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο14/01/1714:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-5
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο14/01/1714:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή15/01/1714:00ΚΑΖΑΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)7-0
Ρεπό: ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη18/01/1712:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)4-3
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο21/01/1714:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο21/01/1714:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή22/01/1714:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/1714:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή22/01/1714:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή22/01/1714:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Παρασκευή27/01/1715:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)6-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΛΑΡΔΟΥΣάββατο28/01/1714:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο28/01/1714:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο28/01/1714:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο28/01/1714:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο28/01/1714:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΒΑΤΙΟΥΚυριακή29/01/1713:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο04/02/1712:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο04/02/1715:00ΚΑΖΑΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)4-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο04/02/1715:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο04/02/1715:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο04/02/1715:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή05/02/1713:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη15/03/1712:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ.2-1
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη08/02/1712:15ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-1
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο11/02/1711:45ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΨΙΝΘΟΥΣάββατο11/02/1715:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΑΤΙΟΥΣάββατο11/02/1715:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο11/02/1715:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή12/02/1713:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή12/02/1715:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΠαρασκευή17/02/1715:15ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-3
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο18/02/1712:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-3
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο18/02/1714:15ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΛΑΡΔΟΥΣάββατο18/02/1715:15ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο18/02/1715:15ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)6-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο18/02/1715:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΜΑΡΙΤΣΩΝΤρίτη21/02/1714:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΠαρασκευή24/02/1712:15ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο25/02/1715:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο25/02/1715:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο25/02/1715:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-3
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο25/02/1715:15ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο25/02/1715:30ΚΑΖΑΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.0-5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΒΑΤΙΟΥΠέμπτη02/03/1713:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΑΡΔΟΥΤετάρτη01/03/1715:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Πέμπτη02/03/1715:15ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο04/03/1715:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο04/03/1715:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο04/03/1715:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή05/03/1712:45ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)7-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή05/03/1713:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο11/03/1712:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο11/03/1715:30ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο11/03/1715:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο11/03/1715:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή12/03/1713:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη22/03/1712:15ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ.0-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη22/03/1716:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΛΑΡΔΟΥΣάββατο18/03/1716:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-6
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΛΙΝΔΟΥΣάββατο18/03/1716:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο18/03/1716:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο18/03/1716:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΨΙΝΘΟΥΣάββατο18/03/1716:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/03/1712:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή19/03/1712:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο25/03/1716:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο25/03/1716:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-2
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο25/03/1716:00ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο25/03/1716:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή26/03/1717:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή26/03/1717:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη29/03/1712:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ.2-0
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Παρασκευή31/03/1717:00ΚΑΖΑΣ Α., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο01/04/1712:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο01/04/1714:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΑΡΔΟΥΣάββατο01/04/1717:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο01/04/1717:00ΚΑΖΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΨΙΝΘΟΥΣάββατο01/04/1717:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο01/04/1717:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο08/04/1717:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)7-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο08/04/1717:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο08/04/1717:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)9-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο08/04/1717:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο08/04/1717:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή09/04/1713:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή09/04/1717:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)1-2
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο22/04/1714:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΑΡΔΟΥΣάββατο22/04/1717:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΨΙΝΘΟΥΣάββατο22/04/1717:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο22/04/1717:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-3
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή23/04/1712:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή23/04/1713:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΔευτέρα24/04/1717:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-2
Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΣάββατο29/04/1700:003-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο29/04/1717:15ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο29/04/1717:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο29/04/1717:15ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)4-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο29/04/1717:15ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο29/04/1717:15ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)5-3
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή30/04/1713:30ΚΑΖΑΣ Α., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΛΑΡΔΟΥΣάββατο06/05/1712:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο06/05/1712:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο06/05/1712:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο06/05/1712:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο06/05/1716:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ.0-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο06/05/1717:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο06/05/1717:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-2
Ρεπό: ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΤετάρτη03/05/1717:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη10/05/1717:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Παρασκευή12/05/1718:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο13/05/1717:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΨΙΝΘΟΥΚυριακή14/05/1713:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή14/05/1713:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή14/05/1717:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)6-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ