Blue Star Ferries
Βιβλίο
Anek
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή23/10/1612:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή23/10/1612:30ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή23/10/1613:00ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-0
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή23/10/1615:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΘΥΕΛΛΑΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή23/10/1616:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Σάββατο29/10/1619:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.0-1
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή30/10/1612:00ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή30/10/1614:00ΚΑΖΑΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή30/10/1618:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή06/11/1611:30ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.2-1
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή06/11/1612:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή06/11/1614:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΛΑΤΣΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή06/11/1614:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή06/11/1617:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή13/11/1612:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή13/11/1612:30ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή13/11/1614:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή13/11/1614:45ΚΑΖΑΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή13/11/1618:15ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ.0-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή20/11/1612:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή20/11/1612:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-2
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή20/11/1614:45ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή20/11/1614:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή20/11/1614:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή04/12/1614:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή04/12/1614:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)5-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή04/12/1616:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΛΑΤΣΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-1
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΘΥΕΛΛΑΕ.Α.Κ.Κυριακή04/12/1616:45ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α.0-3 α.α.
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή04/12/1619:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή11/12/1611:30ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-0
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΦΑΝΩΝΚυριακή11/12/1612:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/12/1612:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή11/12/1614:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΛΑΤΣΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-2
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή11/12/1614:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή18/12/1614:45ΚΑΖΑΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή18/12/1614:45ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΡΟΔΙΑΚΟΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή18/12/1614:45ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΛΑΤΣΟΣ Ν., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή18/12/1616:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή18/12/1619:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή08/01/1711:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-2
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή08/01/1712:00ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ.0-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή08/01/1714:45ΡΑΔΟΣ Μ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή08/01/1714:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑΕ.Α.Κ.Κυριακή08/01/1714:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή15/01/1712:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή15/01/1713:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΘΥΕΛΛΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή15/01/1714:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή15/01/1714:45ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)7-2
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή15/01/1714:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή29/01/1712:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΘΥΕΛΛΑΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή29/01/1712:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)6-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή29/01/1714:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή29/01/1714:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή29/01/1715:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή05/02/1712:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή05/02/1712:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή05/02/1715:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1
ΘΥΕΛΛΑ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή05/02/1715:00ΚΑΖΑΣ Α., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-1
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή05/02/1718:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.0-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑΦΑΝΩΝΚυριακή12/02/1712:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)6-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή12/02/1712:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή12/02/1713:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/02/1715:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΩΡΙΕΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή12/02/1715:00ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή19/02/1712:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή19/02/1712:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.3-6
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/02/1712:30ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή19/02/1715:15ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)5-0
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή19/02/1718:00ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.2-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή05/03/1712:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ.3-1
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή05/03/1712:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΘΥΕΛΛΑ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή05/03/1715:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή05/03/1715:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή05/03/1715:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΕ.Α.Κ.Κυριακή12/03/1713:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.1-3
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/03/1715:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή12/03/1715:30ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή12/03/1715:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή12/03/1715:45ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ.0-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή19/03/1712:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-0
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή19/03/1712:45ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή19/03/1712:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-3
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή19/03/1716:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή19/03/1716:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.1-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή26/03/1714:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή26/03/1714:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή26/03/1714:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ.0-4
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή26/03/1717:00ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-0
ΘΥΕΛΛΑ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή26/03/1717:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-0