Kounia bella
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Anek

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 122 από 191 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (1η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΑΛΥΜΝΟΥΠαρασκευή28/10/2215:300-5
2.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος (1η αγ.)ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή30/10/2213:303-1
3.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (2η αγ.)ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Δευτέρα07/11/2212:455-1
4.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (3η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο12/11/2213:304-3
5.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος (2η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή13/11/2211:002-5
6.Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος Νήσων (1η φάση)ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη16/11/2215:301-2
7.Κ-14 Ομιλος Νήσων (1η αγ.)Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο19/11/2211:456-1
8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-8 -ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση)ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ 2 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή20/11/2211:45
9.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ (2η φάση)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή20/11/2211:45
10.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (5η αγ.)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή27/11/2211:453-0
11.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος (3η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο03/12/2215:000-3
12.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (6η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΑΛΥΜΝΟΥΔευτέρα05/12/2212:000-1
13.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (7η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή11/12/2212:001-0
14.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος (4η αγ.)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο17/12/2209:153-0
15.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (4η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη04/01/2317:303-0
16.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (8η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΕ.Α.Κ.Πέμπτη05/01/2319:302-6
17.Κ-14 Ομιλος Νήσων (4η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο14/01/2311:300-3 α.α.
18.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος (5η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο21/01/2310:300-3
19.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος (6η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο21/01/2312:300-3
20.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (10η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠέμπτη26/01/2312:30Αναβλήθηκε
21.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (11η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΔευτέρα30/01/2311:151-1
22.Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος Νήσων (2η φάση)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2)ΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη01/02/2314:300-3 α.α.
23.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (12η αγ.)ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΛΑΚΚΙΣάββατο04/02/2313:300-0
24.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ (4η φάση)ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή05/02/2311:30Αναβλήθηκε
25.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-8 -ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (4η φάση)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή05/02/2312:30Αναβλήθηκε
26.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος (7η αγ.)ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
27.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος (8η αγ.)Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
28.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος (9η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
29.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος (10η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
30.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (9η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ3-0 α.α.
31.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (13η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
32.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (14η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
33.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (15η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
34.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (16η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
35.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (17η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
36.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (18η αγ.)Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
37.Κ-14 Ομιλος Νήσων (2η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
38.Κ-14 Ομιλος Νήσων (3η αγ.)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
39.Κ-14 Ομιλος Νήσων (5η αγ.)ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
40.Κ-14 Ομιλος Νήσων (6η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
41.Κ-14 Ομιλος Νήσων (7η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
42.Κ-14 Ομιλος Νήσων (8η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
43.Κ-14 Ομιλος Νήσων (9η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
44.Κ-14 Ομιλος Νήσων (10η αγ.)ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
45.Κ-14 Ομιλος Νήσων (11η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ0-2
46.Κ-14 Ομιλος Νήσων (12η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
47.Κ-14 Ομιλος Νήσων (13η αγ.)ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
48.Κ-14 Ομιλος Νήσων (14η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
49.Κ-14 Ομιλος Νήσων (15η αγ.)ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
50.Κ-14 Ομιλος Νήσων (16η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
51.Κ-14 Ομιλος Νήσων (17η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
52.Κ-14 Ομιλος Νήσων (18η αγ.)ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
53.Κ-14 Ομιλος Νήσων (19η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
54.Κ-14 Ομιλος Νήσων (20η αγ.)ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
55.Κ-14 Ομιλος Νήσων (21η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ
56.Κ-14 Ομιλος Νήσων (22η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ