Kounia bella
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 154 από 204 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (1η αγ.)ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή29/10/2309:307-4
2.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2311:30
3.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (2η αγ.)ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο04/11/2316:302-4
4.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (3η φάση)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2312:30
5.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (3η αγ.)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή26/11/2310:452-1
6.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση)ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2312:35
7.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (4η φάση)ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2312:30
8.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (4η αγ.)ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο16/12/2310:004-1
9.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (5η αγ.)ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή14/01/2412:006-4
10.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (3η φάση)ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2411:25
11.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (6η αγ.)ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή04/02/2409:305-2
12.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (6η φάση)ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2412:45
13.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (7η αγ.)ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή18/02/2410:001-4
14.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (4η φάση)ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2409:45
15.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (8η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2412:002-5
16.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση)ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/03/2411:30
17.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (9η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο23/03/2413:154-2
18.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (5η φάση)ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή24/03/2412:30
19.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή31/03/2409:30
20.K-12 ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (1η φάση)ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή07/04/2412:305-2
21.K-12 ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (2η φάση)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή14/04/2415:001-2
22.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (9η φάση)ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΛΑΡΔΟΥΚυριακή21/04/2412:00