Anek
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α Κατηγορία Blue Star Ferries


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο16/09/1716:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο16/09/1716:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο16/09/1716:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο16/09/1716:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο16/09/1716:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή17/09/1713:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΖΑΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-0
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή17/09/1716:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή17/09/1716:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο23/09/1716:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ.1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο23/09/1716:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο23/09/1716:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο23/09/1716:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο23/09/1716:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο23/09/1716:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή24/09/1713:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)6-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή24/09/1713:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο30/09/1712:30ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο30/09/1712:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-2
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο30/09/1716:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο30/09/1716:15ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο30/09/1716:15ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο30/09/1716:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο30/09/1719:00ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή01/10/1714:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο07/10/1713:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο07/10/1716:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο07/10/1716:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο07/10/1716:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο07/10/1716:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή08/10/1713:30ΚΑΖΑΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)6-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή08/10/1713:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΔευτέρα09/10/1711:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο14/10/1716:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο14/10/1716:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο14/10/1716:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο14/10/1716:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο14/10/1716:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-3
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή15/10/1715:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή15/10/1716:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-0
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή15/10/1716:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο21/10/1712:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο21/10/1715:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ.0-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο21/10/1716:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-3
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο21/10/1716:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο21/10/1716:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-4
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΨΙΝΘΟΥΣάββατο21/10/1716:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή22/10/1713:30ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)5-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή22/10/1713:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο28/10/1712:30ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο28/10/1715:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο28/10/1716:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο28/10/1716:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο28/10/1716:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο28/10/1716:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-0
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή29/10/1715:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη31/10/1713:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο04/11/1713:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο04/11/1714:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ.5-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΒΑΤΙΟΥΣάββατο04/11/1714:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο04/11/1714:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο04/11/1714:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή05/11/1712:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή05/11/1714:45ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή05/11/1714:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο11/11/1714:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο11/11/1714:45ΚΑΖΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο11/11/1714:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή12/11/1713:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή12/11/1713:45ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΨΙΝΘΟΥΚυριακή12/11/1714:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/11/1714:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-4
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΠέμπτη16/11/1714:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο18/11/1711:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο18/11/1712:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο18/11/1714:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο18/11/1714:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο18/11/1714:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή19/11/1714:15ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή19/11/1714:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΒΑΤΙΟΥΚυριακή19/11/1714:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΠαρασκευή24/11/1714:45ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο25/11/1714:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ.5-2
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο25/11/1714:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΛΙΝΔΟΥΣάββατο25/11/1714:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο25/11/1714:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο25/11/1714:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-4
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΨΙΝΘΟΥΚυριακή26/11/1713:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή26/11/1713:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή01/12/1714:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο02/12/1714:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο02/12/1714:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο02/12/1714:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο02/12/1714:45ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο02/12/1714:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-5
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή03/12/1715:15ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο09/12/1714:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΠΗΓΑΔΙΩΝΠέμπτη14/12/1711:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ.3-2
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο16/12/1714:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΨΙΝΘΟΥΣάββατο16/12/1714:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΖΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο16/12/1714:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο16/12/1714:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1715:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-3
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή17/12/1712:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-4
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή17/12/1713:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)7-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο06/01/1812:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΨΙΝΘΟΥΣάββατο06/01/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-5
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο06/01/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο06/01/1814:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο06/01/1814:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΤετάρτη10/01/1819:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤετάρτη17/01/1814:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΕΦΑΛΟΥΠέμπτη18/01/1810:15ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-5


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο13/01/1814:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ.2-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο13/01/1814:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)5-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο13/01/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Σάββατο13/01/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή14/01/1812:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή14/01/1813:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή14/01/1813:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή14/01/1814:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο20/01/1814:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο20/01/1814:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-8
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο20/01/1814:45ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή21/01/1813:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή21/01/1814:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή21/01/1814:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο03/02/1815:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο27/01/1814:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο27/01/1814:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο27/01/1814:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο27/01/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο27/01/1814:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-2
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο03/02/1814:30ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-1
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο03/02/1814:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή04/02/1813:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)5-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ0-3 α.α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο10/02/1815:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο10/02/1815:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο10/02/1815:00ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο10/02/1815:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο10/02/1815:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή11/02/1813:15ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/02/1813:30ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ3-0 α.α.
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο17/02/1814:30ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-4
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο17/02/1815:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο17/02/1815:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή18/02/1814:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή18/02/1815:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη21/02/1817:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη28/02/1818:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΠαρασκευή23/02/1815:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο24/02/1815:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)Διακόπηκε
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο24/02/1815:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο24/02/1815:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)Διακόπηκε
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή25/02/1815:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή25/02/1816:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή02/03/1815:30


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ