Δράση: Καπάκια
Anek
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α Κατηγορία Blue Star Ferries


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο16/09/1716:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο16/09/1716:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο16/09/1716:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο16/09/1716:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο16/09/1716:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή17/09/1713:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΖΑΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-0
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή17/09/1716:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή17/09/1716:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο23/09/1716:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο23/09/1716:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο23/09/1716:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο23/09/1716:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο23/09/1716:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο23/09/1716:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή24/09/1713:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή24/09/1713:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ