Anek
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο21/10/1716:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΤΗΛΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή22/10/1711:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)3-2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗΣΥΜΗΚυριακή22/10/1713:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.2-0
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή22/10/1715:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή22/10/1716:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΤΗΛΟΥΠέμπτη26/10/1712:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Κ.1-0
ΝΗΡΕΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή27/10/1715:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΧΑΛΚΗ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΚυριακή29/10/1715:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΛΑΡΔΟΥΚυριακή29/10/1715:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή29/10/1716:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-3
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΤΗΛΟΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΠαρασκευή03/11/1713:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-5
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο04/11/1714:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-1
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή05/11/1714:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-3
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή05/11/1714:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή05/11/1714:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΛΑΡΔΟΥΠαρασκευή10/11/1713:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-1
ΤΗΛΟΣ - ΧΑΛΚΗΤΗΛΟΥΣάββατο11/11/1711:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο11/11/1714:45ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΝΗΡΕΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή12/11/1714:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-3
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή12/11/1714:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ - ΤΗΛΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή17/11/1712:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή19/11/1714:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΧΑΛΚΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή19/11/1714:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή19/11/1714:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή24/11/1713:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο25/11/1714:45
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΛΑΡΔΟΥΚυριακή26/11/1714:45
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή26/11/1714:45
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΧΑΛΚΗΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή26/11/1714:45
Ρεπό: ΤΗΛΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΝΗΡΕΑΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΤΗΛΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΧΑΛΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΤΗΛΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΗΡΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΤΗΛΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΤΗΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ
ΧΑΛΚΗ - ΤΗΛΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
Ρεπό: ΤΗΛΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΤΗΛΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΝΗΡΕΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΤΗΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΝΗΡΕΑΣ - ΧΑΛΚΗ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΤΗΛΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΤΗΛΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΧΑΛΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ