Anek
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΤΗΛΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΤΗΛΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΤΗΛΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΗΛΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΤΗΛΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΧΑΛΚΗ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΤΗΛΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΝΗΡΕΑΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΤΗΛΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΧΑΛΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΤΗΛΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ