Βιβλίο
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 1ος Ομιλος

<< ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 2ος Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή29/10/1709:302-6
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή29/10/1712:000-8
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή29/10/1713:153-16


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/11/1709:002-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή19/11/1709:309-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/11/1712:452-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΛΙΝΔΟΥΚυριακή03/12/1710:504-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΦΑΝΩΝΚυριακή03/12/1712:4517-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή03/12/1712:451-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΚΛΕΑΝΘΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή17/12/1711:302-7
ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΕ.Α.Κ.Κυριακή17/12/1712:451-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή04/02/1810:000-10
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή04/02/1810:003-2
ΕΥΚΛΗΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή04/02/1811:158-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΦΑΝΩΝΚυριακή21/01/1809:307-2
ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή21/01/1812:002-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή21/01/1812:003-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΧΑΛΚΗΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή04/03/1810:300-3
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή04/03/1811:451-5
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή04/03/1813:000-14


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή18/03/1810:000-12
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή18/03/1811:158-0
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή18/03/1811:152-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή15/04/1810:006-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή15/04/1811:153-0 α.α.
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΧΑΛΚΗΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή15/04/1814:151-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή22/04/1810:302-6
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΕΥΚΛΗΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή22/04/1811:452-6
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη02/05/1817:157-0