Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
K-14 B Όμιλος

<< K-14 A Όμιλος
Κ-14 Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο20/10/1812:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.4-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο20/10/1812:30ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.1-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤρίτη23/10/1816:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΧΑΛΚΗΠΑΣΤΙΔΑΠαρασκευή26/10/1815:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-3
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη14/11/1819:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-8
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ3-0 α.α.
ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο03/11/1810:00ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή04/11/1811:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.8-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή04/11/1812:15ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.6-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Κυριακή04/11/1818:30ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.0-10
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο10/11/1811:30ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.2-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΧΑΛΚΗΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο10/11/1813:15ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.4-1
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο10/11/1817:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.4-4
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή11/11/1811:00ΣΑΡΡΗΣ Γ.2-4
Ρεπό: ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠέμπτη15/11/1814:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.2-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο24/11/1811:00ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.5-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο24/11/1811:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.0-11
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο24/11/1814:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή25/11/1813:00ΣΑΡΡΗΣ Γ.10-1
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΕΝΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΧΑΛΚΗΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή18/11/1811:00ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.0-1
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή18/11/1813:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΠέμπτη22/11/1815:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή13/01/1910:30ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.1-8
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ0-3 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο17/11/1811:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή02/12/1810:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.9-2
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή02/12/1811:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.3-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή02/12/1812:00ΝΤΑΚΟ Κ.1-4
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο08/12/1811:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.1-4
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο08/12/1812:00ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.5-2
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΕ.Α.Κ.Σάββατο08/12/1813:00ΝΤΟΚΟΣ Α.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο12/01/1912:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.7-2
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ0-3 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ3-0 α.α.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή16/12/1811:00ΜΠΑΡΚΑΣ Λ.0-2
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή16/12/1811:00ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ.0-4
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή16/12/1811:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.4-1
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή20/01/1911:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή20/01/1911:00ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β.1-4
ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή20/01/1911:30ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΕ.Α.Κ.Σάββατο23/02/1915:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.2-3
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΗΓΑΔΙΩΝΠαρασκευή25/01/1914:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ.1-4
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή27/01/1912:45ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο02/03/1911:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.1-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο16/03/1913:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.10-0
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ0-3 α.α.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή03/02/1911:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-2
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/02/1911:30ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.1-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή03/02/1912:00ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.4-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ3-0 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Σάββατο09/02/1912:45ΜΠΑΡΚΑΣ Λ.3-2
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο09/02/1914:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.5-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο23/02/1916:15ΒΛΑΧΟΣ B.4-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗ0-3 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο16/02/1912:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.12-3
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο16/02/1913:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/02/1912:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.1-5
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ0-3 α.α.
ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή24/02/1910:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ.3-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο02/03/1911:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή10/03/1911:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.8-0
Ρεπό: ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο16/03/1911:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.2-7
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή17/03/1912:30ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-10
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΧΑΛΚΗΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη20/03/1911:45ΤΣΕΤΣΟΣ Σ.2-3
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΕΝΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή24/03/1912:00ΝΤΟΚΟΣ Α.2-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή24/03/1912:00Αναβλήθηκε
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο30/03/1912:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.12-0
ΧΑΛΚΗ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤρίτη02/04/1917:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.3-2
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή31/03/1915:00ΣΑΡΡΗΣ Γ.3-9
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή31/03/1917:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α.10-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη17/04/1914:00ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.2-5
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή07/04/1913:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.0-8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΧΑΛΚΗΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη17/04/1917:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α.0-2
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΔευτέρα22/04/1910:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΤετάρτη24/04/1916:00
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο13/04/1913:30ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.1-11
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΕ.Α.Κ.Σάββατο13/04/1914:30ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ.2-0
ΧΑΛΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή14/04/1912:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.7-0
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ3-0 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή21/04/1913:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α.5-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή21/04/1915:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤρίτη23/04/1917:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ