Βιβλίο
Anek
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
K-14 A Όμιλος

K-14 B Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο20/10/1800:000-3 α.α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο20/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ B.2-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο20/10/1819:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.4-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/10/1811:00ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-12
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή21/10/1812:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-8


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο27/10/1811:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.0-11
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή04/11/1809:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.15-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή04/11/1811:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.10-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή04/11/1811:00ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο03/11/1818:00ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.2-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο10/11/1811:00ΝΤΑΚΟ Κ.1-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο10/11/1811:30ΣΑΡΡΗΣ Γ.2-8
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΣάββατο10/11/1815:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-7
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή13/01/1912:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.0-7


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο17/11/1813:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή18/11/1810:30ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.3-0
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00ΜΠΕΚΑΣ Κ.11-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη21/11/1817:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.7-0
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη12/12/1818:45ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.5-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο24/11/1812:30ΝΤΑΚΟ Κ.1-7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο24/11/1815:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.0-7
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο24/11/1819:45ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.8-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή25/11/1810:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.0-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΦΑΝΩΝΣάββατο12/01/1911:00ΝΤΑΚΟ Κ.0-3 α.α.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΦΑΝΩΝΣάββατο01/12/1814:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.10-0
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο01/12/1820:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.8-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή02/12/1811:00ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.0-7
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή02/12/1812:30Αναβλήθηκε
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή02/12/1813:15ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο08/12/1811:00ΝΤΑΚΟ Κ.6-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή09/12/1811:00ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ.8-0
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή09/12/1816:30ΜΠΑΡΚΑΣ Λ.13-0
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή09/12/1818:15ΜΠΑΡΚΑΣ Λ.0-4
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή21/12/1816:30ΣΑΡΡΗΣ Γ.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Παρασκευή14/12/1819:30ΣΑΡΡΗΣ Γ.3-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο15/12/1812:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.0-14
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΦΑΝΩΝΣάββατο15/12/1812:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-11
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο12/01/1912:00ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.2-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο02/03/1911:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο19/01/1911:00ΝΤΑΚΟ Κ.0-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο19/01/1911:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.9-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΤετάρτη23/01/1915:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-0 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή25/01/1917:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 3-0 α.α.
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο26/01/1911:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.7-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή27/01/1910:30ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-3
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή27/01/1912:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.Αναβλήθηκε
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή27/01/1919:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ0-3 α.α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή03/02/1911:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.1-10
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή03/02/1911:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.9-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή03/02/1912:00ΣΑΡΡΗΣ Γ.0-5
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή01/03/1916:15ΑΧΙΟΛΑΣ Ε.6-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 3-0 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο09/02/1911:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.3-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΦΑΝΩΝΣάββατο09/02/1912:30ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.11-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή10/02/1911:00ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-2
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Κυριακή10/02/1918:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ0-3 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο16/02/1912:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.1-8
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή17/02/1919:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.1-3
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο23/03/1911:30ΤΑΣΗΣ Γ.2-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο23/03/1912:30ΝΤΟΚΟΣ Α.2-10


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠαρασκευή22/02/1915:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.0-5
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο23/02/1911:00ΝΤΑΚΟ Κ.3-1
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο23/02/1913:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.10-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή24/02/1911:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.9-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ0-3 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο16/03/1911:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.5-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο16/03/1913:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.5-1
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο16/03/1916:30ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή17/03/1910:45ΤΑΣΗΣ Γ.0-10


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ0-3 α.α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο30/03/1913:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-10
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο30/03/1913:30ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.4-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή31/03/1914:45ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.3-1
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή07/04/1919:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.8-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 3-0 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή07/04/1916:00ΦΟΥΚΑΡΑΣ Θ.0-5
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΦΑΝΩΝΚυριακή14/04/1914:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.12-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη17/04/1916:30ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΑΛΥΘΙΩΝΠαρασκευή19/04/1915:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-9


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 3-0 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠαρασκευή19/04/1917:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.4-1